Чому потрібен День захисту чоловіків

Наше суспільство звикло до того, що слабка стать - то жінки і їх треба захищати. Але й чоловіки потребують захисту так само, якщо не більше

Чому потрібен День захисту чоловіків…

Опитування, проведене depo.ua на тему того, як українцям варто святкувати День Захисника України показало, що багато хто висловлюється за відміну свят за гендерною ознакою. Інакше кажучи, щоб не було свят на кшталт "дня всіх чоловіків" та "дня всіх жінок".

Проте День захисту чоловіків усе ж таки варто було б заснувати – хоча б для того, щоб привернути увагу суспільства до їхніх проблем. Бо бути чоловіком в Україні дуже непросто.

По-перше, і це найважливіше - тому що тільки їм приходять повістки з військкоматів, і тільки вони підлягають мобілізації. Жінки в нашій країні не зобов'язані воювати (якщо вони не є військовозобов'язаними), і ніхто на вулиці не скаже жінці, мовляв, ти тут кавою смакуєш, доки ми за тебе гинемо.

Хтось може посперечається, що страшніше – відправляти чи відправитися на війну, бути у центрі подій чи сивіти від жаху після кожної новини про загострення обстановки. Але вдома біля комп'ютеру 100% неможна підірватися на розтяжці, ніхто не поцілить тобі з гвинтівки у скроню і не візьме у полон, щоб потім катувати місяцями.

Бути воїном це честь, але це й хрест, який українські чоловіки тягнуть мовчки, не намагаючись "підтягнути" до цього жінок. До речі, від жінок, що у мирні часи виступали проти будь якої дискримінації, зараз не чути закликів зробити в Україні призов громадян обох статей, як в Ізраїлі.

Ну ладно, скажете ви, а в мирний час в українському суспільстві сексизму по відношенню до чоловіків нема.

Ще й як "ма"!

Коли чоловік та жінка розлучаються, у 90% випадків дитину залишають із матір'ю і вже вона на свій розсуд вирішує, скільки та як дитина спілкуватиметься з батьком. Батько може подати в суд, але давайте будемо реалістами, до кожної ображеної екс-дружини пристава не приставиш. Вибачте за тавтологію.

Самотній чоловік не може взяти на виховання дитину з притулку. Хоча ні, не так. Згідно ст. 211 Сімейного кодексу усиновителем може бути повнолітній дієздатний громадянин, старший за дитину не менше ніж на 15 років. Однак багато хто з чиновників принципово не віддасть дитину самотньому чоловіку. Як чому, а може він гей?

Геїв до речі також потерпають від сексизму. Ви ніколи не задумувалися, чому до лесбійок більш-менш лояльно відносяться навіть відверті гомофоби, а геїв ненавидять?

В чоловіків пенсійний вік вище ніж у жінок, чоловіку в нашому суспільстві покладено заробляти більше ніж жінці, а якщо він надумає піти в декретну відпустку замість дружини, то його взагалі заклюють, причому близькі родичі. І не важливо, що може в його жінки краще виходить заробляти грощі, а в нього – виховувати малечу, готувати, прасувати та прибиратися.

Чоловік повинен платити за жінку в ресторані, повинен не надто прискіпливо доглядати за собою, (бо знов таки запідозрять в "гействі"), повинен стримувати емоції, коли йому погано, стійко терпіти фізичний біль. "Не жалійся, ти ж хлопчик", - з дитинства кажуть їм, і тисячі сімей розпадаються, бо голова родини, міцний, високий та надійний як той європейський холодильник є таким же холодним, не здатним відкритися про свої справжні почуття.

..Жінка, навіть сильна та самодостатня хоче бачити біля себе надійного чоловіка. Такого, щоб був як кам'яна стіна. Це також одне з чоловічих зобов'язань – бути сильним попри все. Але навіть камінь, якщо його постійно довбати, трощити, колупати – розсиплеться.

Бережіть своїх чоловіків.

Больше новостей о событиях в Украине и мире на Depo.ua

Все новости на одном канале в Google News

Следите за новостями в Телеграм

Подписывайтесь на нашу страницу Facebook

deneme