Дев’ять з десяти районних виборчих комісій Києва отримали протоколи зі всіх дільниць

Дев’ять з десяти районних в місті Києві виборчих комісій завершили прийом виборчої документації від дільничних виборчих комісій

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на Громадянську мережу ОПОРА.

Станом на 6 годину ранку 9 з 10 районних в місті Києві виборчих комісій: Голосіївська, Дарницька, Деснянська, Дніпровська, Оболонська, Печерська, Подільська, Святошинська, Солом’янська та Шевченківська отримали протоколи про підрахунок голосів зі 100% виборчих дільниць.

Першою "впоралася" Печерська районна в місті виборча комісія, яка отримавши протоколи про підрахунок голосів від усіх 49 ДВК, ще близько 2:00 склала протокол про підсумки голосування в межах свого виборчого територіального округу.

Станом на 6 годину ранку лише Дарницька районна в місті Києві виборча комісія чекає ще на 10 ДВК, що мають привезти протокол про підрахунок голосів з позначкою "УТОЧНЕНИЙ".

Наразі, за повідомленням спостерігача ОПОРА, вже вдруге на уточнення була відправлена ДВК №800087 (вул. Здолбунівська, 7Б).

Громадянська Мережа ОПОРА нагадує, що згідно ч. 19 ст. 87 "Територіальна виборча комісія на своєму засіданні на підставі протоколів дільничних виборчих комісій про підрахунок голосів виборців на виборчій дільниці, протоколів територіальних виборчих комісій (які відповідно до цього Закону здійснюють повноваження окружних) про підсумки повторного голосування у відповідних виборчих територіальних округах не пізніш як на п’ятий день з дня повторного голосування встановлює результати повторного голосування з відповідних виборів, про що складає протокол".       

Нагадаємо, згядно екзит-полу від КМІС, Кличко на вибрах отримує 65% голосів виборців.

Мер Києва Віталій Кличко, який перемагає, за даними екзит-полів, у другому турі виборів, заявив, що має намір запропонувати своєму конкурентові Бориславу Березі очолити один з напрямків роботи у мерії

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Весь мир