"Зозуля, до бою, ми з тобою": Як футболіст в Україні став героєм

Роман Зозуля повернувся на поле - його зустрічали як героя. Він із звичайного футболіста перетворився на волонтера і надію України

"Зозуля, до бою, ми з тобою": Як футболі…

Сім місяців без футболу. Роман Зозуля отримав травму ще у березні в матчі за збірну України проти Іспанії. Вже тоді він паралельно з футболом активно займався волонтерською діяльністю, допомагав армії. Під час тривалого лікування травми Зозуля жив тим, що допомагав українським воїнам. Він заснував благодійни фонд "Народна армія", продавав футболки, ремонтував госпіталь, організував флешмоб - про все це вже відомо українцям.

Сьогодні саме Зозуля став найпопулярнішим футболістом України.

У середу, 28-го жовтня, Зозуля повернувся на поле після 7-місячної перерви. Рома на 60-хвилині вийшов на заміну в матчі-відповіді Кубка України з "Олімпіком". Його зустрічали як справжнього героя.

На секторах Зозулю підтримували воїни АТО - невеличка кількість з безлічі солдатів, яким Зозуля допоміг.

"Зозуля, до бою, ми з тобою": Як футболіст в Україні став героєм - фото 1

Ультрас "Дніпра" також підготувалися до його виходу.

"Зозуля, до бою, ми з тобою": Як футболіст в Україні став героєм - фото 2

Коли Зозуля вийшов на поле, "Дніпро" перемагав "Олімпік" 1:0. Вихід до чвертьфіналу здавався вирішеною справою після гостьової перемоги 2:0. Але "Олімпік" забив два голи і вийшов вперед. Донеччанам потрібно було забивати ще 1 гол і виходити в 1/4. У справу втрутився Роман Зозуля. Він зробив гольову скидку на Бабатунде.

Після цього забив сам.

"Vernylsya!!!Kak je yua sky4 al za etim!Spasibo vsem ogromnoe za podderjky!!!", - напише Роман у "Фейсбуці".

А вся Україна очікує на нього в матчах за збірну проти Словенії. Такий форвард нам потрібен.