Чи міг Шуфрич не отримати по голові в Одесі?

В Одесі добряче нам'яли боки Шуфричу та голові Одеської ОДА часів Януковича Скорику. Тепер опозиціонери будуть скрізь розповідати, як над ними знущається нова влада
Чи міг Шуфрич не отримати по голові в Одесі?
Чи міг Шуфрич не отримати по голові в Одесі?

За повідомленням одеської журналістки Віри Запорожець, «Шуфрича і Скорика сильно побили в ОДА невідомі патріоти». Також, як пише одеський сайт ОТКАТ, очевидці повідомляють, що в будівлі одеської ОДА прозвучали постріли, проте за даними видання ніхто не постраждав.

У свою чергу журналістка Зоя Казанжі повідомила, що голова Одеської ОДА Ігор Палиця не запрошував до себе на зустріч Нестора Шуфрича. «Нестора Шуфрича дійсно побили на сходах під ОДА. Він, начебто, йшов на зустріч з «Опозиційним блоком». Разом із Шуфричем був депутат облради Микола Скорик, колишній голова ОДА (це при ньому сталося 19 лютого, коли було побито багато людей). Скорика не побили», пише «Ділова столиця».

Необхідна картинка з хардкором, жорстким «поревом» опозиційних кандидатів. Які, чесно кажучи, балотуючись на дочасних виборах, самі накликали на себе народний гнів.

Сьогодні в Одесі повинна була відбутися прес-конференція нардепа-«регіонала», але вона зірвалася - політик не приїхав. Активісти заздалегіть приготували для нього сміттєвий бак. Як бачимо, він не знадобився, бо Шуфрича люстрували кулаками.

Тепер Нестор Іванович, а разом з ним і весь «Опозиційний блок» Ахметова - Льовочкіна, розповідатимуть з екранів телевізорів про знущання над ними, про варварів з «Правого сектору» чи на кого там ще вішатимуть побиття, про політичні переслідування та інші «жахіття нової влади». Вочевидь розуміючи, що нічим іншим привернути увагу виборців опозиціонери неспроможні, ними обрано найпростіший спосіб піару - «нас б'ють, жалійте нас». Тому прочухан Шуфричу міг бути замовленням самих же опозиціонерів.

До сміттєвого бака Нестор Іванович не хотів, бо помийна люстрація лише робить з політика посміховисько, а ось образ «жертви вандалів» - зовсім інша справа. Особливо коли на обличчі буде добре видно синці.

Припущення про замовлення цього побиття напрошується саме, бо в Україні добре знають, хто такий Шуфрич і що з його ім'ям пов'язано багато провокацій і бійок.

Партнер Віктора Медведчука був в епіцентрі бійки під ЦВК у буремному 2004-му році.

А за часів Януковича він з'їздив по пиці голові АП Сергію Льовочкіну. Після чого потрапив у немилість до верхівки «регіоналів». Нині той конфлікт не заважає Шуфричу йти з Льовочкіним в одному списку «Опозиційного блоку».