Львівські важкоатлети здобули медалі на Кубку України

Як повідомляє Depo.Львів, у Чернігові завершився Кубок України з важкої атлетики. З-поміж 200 найкращих українських спортсменів (75 жінок та 125 чоловіків), п'єдестал підкорили двоє важкоатлетів зі Львівщини. Срібну нагороду у ваговій категорії до 85 кг виборов Віталій Олевич із Жидачева та "бронзу" у категорії до 48 кг - Ольга Заяць зі Львова.

Про це інформують в управлінні фізичної культури та спорту Львівської ОДА.

Кубок України у Чернігові став першим всеукраїнським стартом важкоатлетів 2017 року, який відбувся вже за новими міжнародними правилами.

Загалом чоловіча команда важкоатлетів Львівської області завершила змагання із 6-им результатом (281,5 очок). Команда жінок Львівщини виборола 10 командне місце серед 20-ти представлених збірних команд областей України.