Запорізькі класики завоювали три медалі на чемпіонаті України

Чемпіонат України з греко-римської боротьби серед спортсменів до 23 років приймав Харків

Про це повідомляє кореспондент порталу Depo.Запоріжжя з посиланням на "За!Спорт"

Спортсмени сперечалися не тільки за медалі, а й за право представити Україну на чемпіонаті Європи в цій віковій категорії.

Перший старт національного сезону приніс три медалі запорожцям. Чемпіоном України у ваговій категорії 85 кг став Андрій Гладких. У фіналі спортсмен переміг одесита Руслана Магомедова.

Ще двом нашим класикам вдалося дійти до фіналу, але в поєдинках за золото не пощастило. Так у ваговій категорії 59 кг програвши за перше місце киянину Олександру Грушину, срібло завоював Жора Абовян.

У вазі 98 кг поступився у фіналі Андрій Дегтярьов. Золото повіз до Одеси Микола Крисов, Андрій посів друге місце.

Всі спортсмени представляють запорізької обласної школу вищої спортивної майстерності.