Маленькі тхеквондисти везуть до Запоріжжя медалі чемпіонату Європи

У турецькому Белекі відбувся чемпіонат Європи з тхеквондо серед дітей

Повідомили кореспондентові порталу Depo.Запоріжжя в команді.

У Туреччині втретє відбувся чемпіонат Європи з тхековндо серед дітей. Місцевий СК "Мотор січ" на континентальній першості представили п'ятеро спортсменів. Трьом вдалося вибороти медалі. Найліпший результат має Діана Круш. Виступаючи серед дівчат вагою до 36 кг, провела чотири поєдинки. Програла лише у фінальному, тож везе до Запоріжжя срібло континентальної першості. До речі, на минулорічному чемпіонаті Діана також дісталася фіналу.

Серед хлопців у категорії до 36 кг виступив Руслан Пікалов – відборовся три поєдинки і здобув бронзу. Медаль такого ж ґатунку завоював і Данило Ведерников у вазі 33 кг. А ось Мартирос Тарханян до п'єдесталу пошани не дістався. У своїй вазі до 27 кг впевнено виграв у двох сутичках, а ось у третій, за медаль, поступився майбутньому чемпіону турніру і став п'ятим. У категорії до 30 кг змагався Максим Маненков, але припинив боротьбу, програвши у стартовому бою.