БК "Запоріжжя-ЗОГ" "вилетів" з Кубку України

Запоріжці у Києві програли місцевому БК "Будівельник"

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на офіційний сайт запорізького клубу.

БК "Запоріжжя-ЗОГ" зіграв у Києві другий матч чвертьфіналу Кубку України проти столичного "Будівельника". Запоріжці прибули на гру маючи перевагу перед суперником, адже попередній матч цієї стадії виграли 78:73. Рівне протистояння у стартовій чверті спостерігалося лише перші шість хвилин, повідомляє офіційний сайт запорізького клубу. А потім лідерство захопили кияни, вигравши відрізок 26:15. І хоч друга 10-хвилинка була за нашою командою, на велику перерву суперники пішли за переваги киян 45:40. Востаннє надію на позитивний підсумок матчу запоріжці подарували вболівальникам у перші три хвилини після відпочинку, вийшовши вперед 50:47. Але це був лише епізод, далі лідерство на майданчику повністю захопили господарі. Третю чверть будівельники завершили з десятиочковою перевагою, тож у заключній довести гру до переможного кінця труднощів не склало. 83:68 на користь київського клубу – остаточний рахунок матчу. Таким чином запоріжці припиняють боротьбу за медалі Кубку України.