Запорізькі легкоатлети залишились без нагород домашнього чемпіонату країни

У Запоріжжі завершився чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на Федерацію легкої атлетики.

Одразу за дорослими спортсменами естафету легкоатлетичної національної першості перехопили юнаки. Їх до Запоріжжя прибуло близько восьмисот. Збірну області цьогоріч представила рекордна у цій віковій категорії кількість учасників – 63 легкоатлети. Однак, жодному не вдалося дістатися п'єдесталу пошани. Найближчим до медалі серед юнаків був Микита Баранов у бігу на 200 м – атлет фінішував за 23,83 секунди, що стало п'ятим результатом. До фіналу на 60-метрівці серед дівчат потрапила й Ізабелла Стрельцова, та її результат у заключному забігу – 8.13 с. – приніс їй тільки сьоме місце. За межами десятки кращих зупинилася Аліна Журенко у секторі штовхання ядра – 9.77 м її здобуток, який у підсумку став 12-м.

Чемпіонат України у Запоріжжі був першим етапом відбору до світової першості, що влітку відбудеться у Кенії. Наші спортсмени ще матимуть шанси вибороти путівку туди. Основними відбірковими стартами до цих змагань стане літній чемпіонат країни у Сумах.