БК "Запоріжжя-ЗОГ" мінімально поступився у Миколаєві

Запорізькі баскетболісти програли матч за шосту сходинку турнірної таблиці

БК "Запоріжжя-ЗОГ" мінімально поступився…

Про це повідомляє офіційний сайт БК "Запоріжжя-ЗОГ", передає портал Depo.Запоріжжя.

Запоріжці у рамках баскетбольної Суперліги побували у Миколаєві, де зіграли з однойменним клубом. Це був матч за шосту позицію в турнірній таблиці. Стартові п'ять хвилин команди грали на рівних, а потім гості зусиллями двох новачків – Дениса Носкова та Максима Лук'янова вийшли вперед і виграли чверть 22:14. У другій десятихвилинці запоріжці продовжили домінування на майданчику, перевага сягала навіть 21-го пункту. На велику перерву підопічні Дмитра Щиглінського вели 41:27, залишаючи миколаївцям невеликі шанси на перемогу. Але господарі зуміли надолужити згаяне і скоротили відставання до 10 очок після третьої чверті.

Випустили перемогу з рук запоріжці у заключному відрізку. На 34-ту хвилину МБК "Миколаїв" відновив паритет – 55:55. Потім ще двічі рахунок ставав нічийним. Все вирішила заключна хвилина – господарі, які ще десятихвилинку тому могли лише мріяти про овертайм, одночасно з фінальною сиреною зуміли вирвати мінімальну перемогу – 68:67, а заодно і закріпитися на шостій позиції турнірної таблиці національної першості з баскетболу. Запоріжці ж змістилися на сьому сходинку.

Уже у неділю, 29 січня, команда Дмитра Щиглінського вирушить до Кривого Рогу, де зустрінеться з місцевим БК "Кривбас".