В Конотопі вшанували пам'ять загиблого спортсмена

Талановитий баскетболіст Олександр Калиновський загинув напередодні Нового року

В Конотопі вшанували пам'ять загиблого с…

Турнір з баскетболу, присвячений пам’яті вихованця ДЮСШ М.Г.Маміашвілі Олександра Калиновського, відбувся у спортивній залі Конотопської ЗОШ № 7, повідомляє Depo.Суми.

Олександр був перспективним гравцем, чудовим товаришем, проте невблаганна доля завадила продовженню його спортивної кар’єри. Життя талановитого баскетболіста трагічно обірвалося 28 грудня 2016 року.

Вшанувати його пам’ять зібралися команди трьох міст Сумщини. Змагання проводился у трьох категоріях.

Спочатку на майданчик вийшли дівчата. Одноколовий турнір закінчився перемогою команди Політехнічного технікуму КІ СумДУ. Друге місце посіли вихованки ДЮСШ М.Г.Маміашвілі, які випередили баскетболісток Путивльського педагогічного коледжу та Конотопської СШ № 3.

Наступного дня до змагань долучилися представники сильної статі. Були зіграні два міні-турніри серед юнаків та чоловіків. Серед юнаків не було рівних вихованцям ДЮСШ М.Г.Маміашвілі. Друге місце посіла команда м.Білопілля, третє – Путивльського педагогічного коледжу.

А серед найстарших учасників змагань домінували дві конотопські команди - "Ветерани" та "Незалежні". Обидві здобули перемоги над "Путивльськими партизанами" і в очному поєдинку вирішили питання про переможця.

Підсумковий рахунок 60:54 на користь "Ветеранів".