"Великі пророцтва" Ілларіонова

Представникам "диванної сотні", які зараз підняли хвилю істерії щодо змін до Конституції, варто заспокоїтися. Бо якщо екс-радник Путіна Андрій Ілларіонов нас "обміняв" на Сирію та Іран, отже не все так в України і погано

Политический обозреватель, журналист отдела «Власть»
"Великі пророцтва" Ілларіонова…

depo.ua зробив невеличку підбірку прогнозів російського експерта, які не відповідали дійсності, а у низці випадків викликали безпідставні панічні настрої. Якби сценарії, озвучені Ілларіоновим справджувалися хоча б на половину, України вже б не було на мапі світу

Про неминучий дефолт (січень 2015):

"При бюджетному дефіциті, затвердженому Верховною Радою, з урахуванням дефіциту бюджету "Нафтогазу" і витратних статей, що не увійшли до бюджету-2015, свої останні міжнародні резерви України витратить в лютому 2015 року. У цьому випадку наступ дефолту буде відкладено лише на кілька тижнів ... Наприкінці січня Росія може зажадати виплатити борг у три мільярди доларів. Якщо Україна відмовиться, то це означатиме оголошення дефолту"

Напад Путіна №1 (листопад 2014)

"Володимир Путін опинився в глухому куті, адже він не може постійно утримувати російські війська на сході України, не віддаючи їм ні наказу рухатися вперед, ні на вихід з України. Він повинен віддати один з цих наказів. І зробити це Путін повинен протягом дуже короткого терміну: від декількох днів до одного-двох тижнів"

Напад Путіна №2 (березень 2015)

Березень 2015: "Наступ буде, але поки я точно не можу сказати, коли. Моє відчуття, що основний удар буде, швидше за все, через кілька днів. Можливо, через тиждень. Це піде по наростаючій, але основні бойові дії розгорнуться, очевидно, в середині місяця. Основний удар, думаю, буде, швидше за все, не на Маріуполь, а в обхід, але все ж з метою захоплення Маріуполя. Тобто вони спробують зробити Маріупольський котел"

Зростання російської економіки (січень 2015)

"Єдина криза, наявний за підсумками 2014 року, - це валютний. Ніяких інших криз - інфляційного, бюджетного, боргового, фінансового, банківського, торговельного, промислового, загальноекономічного - в даний час немає. Коливання практично всіх скільки-небудь значущих економічних індикаторів до теперішнього часу не виходять за межі, які вважаються кризовими або критичними. Російська промисловість, яка перебувала протягом попередніх двох років в циклі "стагнація-рецесія-стагнація", в останні три місяці (вересень, жовтень, листопад) відчуває очевидне пожвавлення, що прискорюється з кожним місяцем"

Больше новостей о событиях в Украине и мире на Depo.ua

Все новости на одном канале в Google News

Следите за новостями в Телеграм

Подписывайтесь на нашу страницу Facebook

deneme