Здоров'я українського в'язня Кремля погіршилося

Стан здоров'я українського політв'язня Андрія Коломійця, який 19 травня вийшов зі штрафного ізолятора російської колонії, погіршився

Про це повідомила дружина в'язня Галина Коломієць, передає Depo.ua з посиланням на Кримську правозахисну групу.

Незважаючи на молодий вік, Андрій Коломієць страждає декількома хронічними захворюваннями. Його мучить псоріаз, сильні головні болі, підвищений тиск.

Українець 7 травня був знову поміщений в ШІЗО на 15 діб. Коломійця вже вчетверте саджали в штрафний ізолятор. Щоразу керівництво колонії знаходить формальні причини для покарання українця.
У російській колонії він знаходиться з листопада 2016 року.

Нагадаємо, українця затримали на території російського регіону Кабардино-Балкарії в травні 2015 року за підозрою у зберіганні наркотиків. Після затримання Коломійця привезли до анексованого Криму і звинуватили в замаху на вбивство двох кримських "беркутівців".

У червні 2016 року окупаційний суд Криму засудив українського активіста до 10 років позбавлення волі в колонії суворого режиму.

У листопаді того року українця етапували в колонію Краснодарського краю Росії.

Довідка: Андрія Коломійця, жителя Київської області, 1993 року народження, 10 червня 2016 року визнали винним і засудили до покарання у вигляді 10 років позбавлення волі в колонії суворого режиму. Його звинуватили в замаху на вбивство двох колишніх співробітників підрозділу "Беркут" під час подій на Майдані в Києві за статтями 105 і 30 КК РФ, а також за ст. 228 за зберігання наркотичних засобів. Українець був затриманий на території Кабардино-Балкарії, а потім перевезений до Криму. Правозахисники заявили, що справа повністю сфабрикована і політично мотивована. Генпрокуратура України спростувала участь українця Андрія Коломійця в атаках на "Беркут". Після винесення вироку Коломієць був етапований до виправної колонії №14 Краснодарського краю. Адреса колонії: 350039 Росія, Краснодарський край, м. Краснодар, вул. Калініна, 58.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Життя