Збільшення кількості хворих на COVID-19: У МОЗ кажуть, що поки все під контролем

Якщо кількість нових випадків буде швидко зростати, Міністерство охорони здоров'я рекомендуватиме ввести додаткові карантинні обмеження
 

Про це під сказав міністр охорони здоров'я Максим Степанов під час брифінгу, передає Depo.ua.

"Коли ми вводили пом'якшення та етапи виходу з карантину, в тому числі застосувавши адаптивний карантин, у нас було розуміння, що можливе певне збільшення кількості хворих. МОЗ повністю контролює ситуацію. І у нас по кожному випадку відбувається епідеміологічний аналіз. Ми аналізуємо як загальну ситуацію, так і кожен окремий випадок – як людина захворіла, визначаємо коло контактних осіб, в той же час ми збільшуємо кількість тестувань", – зазначив міністр.

Він також закликав українців не ігнорувати рекомендації МОЗ щодо зниження ризику інфікування COVID-19.

"Ще раз хочу звернутися до українців. Пом'якшення карантину чітко регламентує заходи, які ми рекомендуємо, – це користування засобами індивідуального захисту, антисептиками, дотримання соціальної дистанції. Всі ці заходи розроблені провідними фахівцями нашої країни. Для того, щоб знижувати ризик інфікування, їх треба дотримуватися. В іншому випадку будемо спостерігати збільшення кількості хворих, і як наслідок МОЗ буде рекомендувати введення додаткових заходів", – наголосив Степанов.

Нагадаємо, протягом минулої доби в Україні зафіксовано 588 нових випадків інфікування коронавірусом. Це найбільша кількість нових випадків за весь час епідемії в Україні. Загальна кількість інфікованих – 24 823.

Раніше Кабінет міністрів схвалив низку рішень щодо послаблення карантину в Україні з 5 червня

Україна за рівнем захворюваності на коронавірус нині посідає 36 місце у світі

Станом на ранок 4 червня від коронавірусу COVID-19 загинула вже 388 041 людина в усьому світі, кількість заражених  зросла до 6 573 540, з них 3 170 505 – одужали. 

Читайте також: Україна на карантині до 22 червня: Що відбувається (ХРОНІКА)

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Життя