Як "колоради" знищують городи бійців АТО

Городи, що їх насадили в себе біля опорних пунктів бійці АТО дуже страждають через постійні обстріли

Коли на Донбасі відносно спокійно, бійці АТО намагаються зайняти себе якимись корисними справами: займаються спортом, читають, чаклують на кухні та облаштовують власний побут. 

Згадати хоча б неймовірні бліндажі, які собі побудували бійці 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади ЗСУ на передовій.

А коли теплішає, хлопці просять волонтерів привезти їм насіння і роблять собі  невеличкі городи, садять кріп, петрушку, цибулю, часник і редис. Ну а чого родючій землі простоювати?

Дехто іде далі і влаштовує навіть органічні грядки з картоплею, як Микола Ярошенко з 30-й бригади мотострілкових військ - в звичайному житті він захоплювався органічним землеробством,  вирощував батат і банани. І у військовому таборі посадив город, тільки не батат, а звичайну катоплю за методою Хольцера.

Як тільки видається більш-менш спокійний день, бійці влаштовують собі релакс, пораючись на городі. Навіть ті, хто все життя провів у великому місті і кріп здобував в найближчому магазині, на війні перетворюється на завзятого огородника. 

Під час обстрілів, зізнаються бійці, коли "прилітає", інколи навіть з'являються думки, мовляв "бляха, тільки не в наші грядки!". І зазвичай щастило - гарних городів бійців позбавляв не обстріл, а командування, яке засилало їх на черговий полігон на чергові навчання. 

Але цього разу під час загострення обстановки кілька городів таки зазнали лиха.

Звісно ж, усе це несерйозне на Донбасі наразі не до картоплі із цибулькою - російські найманці пішли у наступ, наші бійці зазнають втрат. Але тримаються. Нема підстав для паніки.

Прагнення українських вояк у вільний час відкласти автомат і не піти пиячити, а скопати ділянку землі і посадити насіння ще раз показує, хто на цій землі загарбник, а хто справжній ґазда.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Життя