У Сан-Франциско на виставці представили 15 українських стартапів

15 стартапів – компаній, що прагнуть вийти на ринок із іноваціями – представлено в українському павільоні на конференції TechCrunch Disrupt в американському Сан-Франциско

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на Голос Америки.

"Коли ми представляємося як команда з України, нам кажуть: круто, ви розумієтеся на технологіях", – каже Олександр Цепко, співзасновник стартапу Photolemur.

Photolemur – це програма, яка дозволяє автоматично обробляти фотографії за допомогу штучного інтелекту. Фото можна просто закинути у програму і отримати красиве зображення.

Інший стартап – Cardiomo, пристрій, що має потужний мініатюрний сенсор, який моніторить роботу серцево-судинної системи. Він може статися в нагоді людям похилого віку та спортсменам.

Найперспективнішим українським стартапом на виставці експерти назвали будинок, надрукований на 3D-принтері – Passivdom. Унікальність у тому, що такі будинки повністю автономні: працюють на сонячній енергії, воду беруть із вологості повітря, а в будівництві використано космічні матеріали – це робить споруду фактично герметичною з мінімальною втратою тепла та енергії.

"Будівля – як одна деталь, там немає склеєних швів, немає стиків, щілин, немає втрати енергії взагалі", – каже Максим Гербут, співзасновник Passivdom.

За останні три місяці Passivdom отримав 8 тис. замовлень із середньою вартістю будинка у 100 тис. доларів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Життя