Піти у бар та прогулятися музеями: Як віртуально розважитися під час карантину

Масштабний карантин через пандемію COVID-19 змушує мільйони людей по усьому світу залишатися у своїх домівках та змінювати звичний темп життя: ні тобі робочої біганини, ні походів у театр, та навіть у барі ввечері вже не посидиш

Марія Зайчик

 

Depo.ua прозповідає про ресурси, які дозволять не випадати зі стандартного розкладу обмежившись простором свого будинку.

Stay the Fuck Home Bar

Ласкаво просимо у перший онлайн-бар – тут ви можете випити зі своїми друзями та незнайомцями під час карантину та самоізоляції від коронавірусу в Україні. Творці сервісу закликають людей залишатися вдома, щоб не заразитися коронавірусом та не заразити інших, а проєкт онлайн-бару – це частина глобальної ініціативи #StayTheFuckHome.

Віртуальний бар складається з кількох "кімнат", у кожну з яких уміщується 12 відвідувачів. Працює це так: ви клікаєте на вхід у свою кімнату і приєднуєтеся до відеоконференції з іншими відвідувачами цієї ж кімнати – раптовими користувачами з різних частин світу. Тепер беріть своє пиво з холодильника чи наливайте бокал вина, беріть закуски, сідайте перед екраном і спілкуйтеся. Також є можливість запросити у бесіду своїх друзів за допомогою спеціального посилання. Сайт запустили англійською мовою, він працює на платформі Whereby.

Віртуальні подорожі

Якщо поширення епідемії COVID 19 зруйнувало ваші плани побачити ще одну чи кілька країн, погуляти вуличками та зазирнути у кількадесят музеїв, не хвилюйтеся: запланувати яку не яку подорож можна і у віртуальному просторі. Приємний бонус: це безкоштовно (крім оплати за інтернет з’єднання, звісно), а вам навіть не доведеться вставати з дивану.

Так, британський музей забезпечує поглиблену екскурсію по багатьох галереях, де є все: від стародавньої зброї до єгипетських мумій.

Американська національна галерея мистецтв пропонує віртуальну екскурсію за двома напрямками : американська мода 1740 - 1850 років та твори голландського художника бароко Йоганнеса Вермеера . Тим часом  арт-зона NGAkids пропонує інтерактивні майстерні художніх робіт та заходи для дітей.

Музей Дж. Пола Гетті пропонує два експонати: Небо, пекло та вмираюча криниця – про смерть у середні віки та експонат про їжу і розважальні заходи епохи Ренесансу.

Музей Ван Гога в Амстердамі пропонує гостям заглянути до приватного життя Вінсента ван Гога, а також його книг.

TATE Modern в Лондоні пропонує інтерактивні ігри, вікторини та мистецтво для дітей, які надихатимуть їх уяву та розширюватимуть культурні знання.

Якщо цього списку вам здається замало, ту клікайте сюди –  Google склав свій список з 10 кращих інтерактивних екскурсій музеями. 

Карантин не виправдовує відсутність спорту у житті

Так, так. Нехай спортивні зали і закриті, але є безліч вправ, які ви можете виконувати вдома без спеціальних тренажерів або ж використувоючи підручні засоби.

Є безліч безкоштовних фітнес-додатків, таких як FitOn , Freeletics та "Просто йога", які можуть вам допомогти . І не забувайте YouTube , де багато фітнес-блогерів пропонують комплекс тренувань, починаючи зі стандартних вправ до тренувань із  кікбоксингу, йоги, тощо.

Врешті решт, якщо вам не вистачає вашої бігової доріжки з залу, ви можете зробити, як цей хлопець на відео:(але краще не варто).

 

 

Вчіться

Фото: Shutterstock

Перегляньте кілька онлайн-платформ, які дозволять вам здобути нових навичок за час відсиджування удома (або ж у заторах). Деякі проєкти – українські, в інших є наявність субтитрів українською. 

Prometheus

Prometheus - мабуть, найвідоміший український онлайн-сервіс, що пропонує проходження безлічі онлайн-курсів за різними напрямками – від іноземних мов до маркетингу та програмування, і все це – абсолютно безкоштовно. Обираєте тематику, курс, переглядаєте відеолекції, виконуєте завдання та проходите тести, спілкуєтеся на форумі з іншими студентами та викладачами, проходите тести – і за умови успішного завершення курсу отримуєте відповідний сертифікат.

Coursera

Coursera —  це американський освітній проєкт, де користувачам пропонують проходити курси від провідних американських університетів. Схема роботи – аналогічна із попереднім проєктом, сертифікати по завершенню навчання також передбачені. Нюанс – усі відеолекції викладаються англійською мовою, проте у найбільш популярних курсах присутні українські субтитри. 

EdEra

Ще один корисний онлайн-проєкт із віддаленого навчання – EdEra (Education Era) . Усі курси тут також безкоштовні, але після закінчення кожен охочий може віддячити проєкту. Схема роботи схожа на два попередні проєкти. 

ВУМ

ВУМ (Відкритий Університет Майдану) — платформа громадянської онлайн-освіти, де вам запропонують на вибір більше  ніж 30 тем. Курси – це лекції у відеоформаті та можливість перевірити свої знання. Сертифікат за умови успішного проходження також передбачено. 

TED

TED (Technology, Entertainment, Design) — некомерційний проєкт конференції, яка кожного року в Единбурзі та Лонг-Біч збирає зі всього світу науковців, бізнесменів, політиків, активістів з метою поширювати у світі передові та нестандартні ідеї. Після конференції їхні промови з’являються на сайті TED, переглядати які може кожен охочий – до більшої частини з них є субтитри українською мовою, а деякі — озвучені нею.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Життя