"Пригоди Паддінгтона 2": Як кумедний і добрий ведмедик світ підкорив

Повернення кумедного ведмежати Паддінгтона на екрани кінотеатрів справило справжній фурор. На сайті  Rotten Tomatoes комедія побила рекорд за позитивними відгуками

Аліна Морозова

Українські глядачі зустріли ведмедика вельми доброзичливо. Ось так виглядають цифри за перший вікенд:

За сюжетом, Паддінгтон вже обжився у Лондоні і планує подарувати антикварну книжку про історію країни своїй тітці. Однак книжку викрадають, а провину вішають на самого Паддінгтона, через що ведмедик опиняється за гратами. Але він сумує не довго, адже впевнений, що і у в'язниці є хороші люди.

Глядачам пропонують переживати за головного героя, а паралельно - милуватися красою і неповторністю британського мегаполісу. Власне, творці фільму постаралися передати унікальне поєднання традицій та ексцентрики, властиве Лондону.

Недаремно на британську прем'єру завітали члени королівської родини.

Ще один сюрприз - повернення на екрани Х'ю Гранта після дворічної перерви (а в головних ролях касових проектів актора не бачили ще довше). Причому образ для амплуа зірки незвичний. Грант грає головного антагоніста, а за сумісництвом раніше відомого актора, який у літньому віці змушений рекламувати собачий корм. Деякі вже назвали образ персонажа Фенікса Б'юкенена найкращою роллю актора.

Критики в один голос визнали: "Пригоди Паддінгтона" - те саме добре і сімейне кіно, якого інколи так не вистачає у наш буремний час.

"Звісно ж, кіно не врятує світ, але його існування робить все більш стерпним і трохи кращим", - написала Леслі Фелперін у The Hollywood Reporter. А оглядач The Guardian Пітер Бредшоу запевняє, що "фільм випромінює безтурботну невимушеність і легкі жарти, зрозумілі і дітям, і дорослим ... тут гумор приправлений цитрусовим ароматом і щедрою порцією найсмачнішого мармеладу".

Depo.ua згадує, як добрий кіногерой підкорював серця глядачів.

Отже, життя у мистецтві Паддінгтону подарував письменник Майкл Бонд. У 1956 році у Святвечір він зайшов до магазину і побачив на полиці самотнього ведмедика. Майкл купив іграшку і подарував її дружині. Ведмедик припав Бонду до душі і надихнув на цілу купу історій. Бонд почав їх записувати, а за десять днів оповідок набралося на цілу книжку. А за два роки світ побачив твір "Ведмедик на ім'я Паддінгтон". Наразі ж у серії аж 14 книжок.

У 1972-му компанія Gabrielle Designs випустила у продаж першого іграшкового Паддінгтона, а у 1975-му на екрани вийшов дебютний мультсеріал про ведмежа,

До 50-річчя ведмедика Google презентувала колоритний дудл.

А у 2014-му Паддінгтон дебютував на великому екрані з легкої руки Пола Кінга. Глядачі визнали: знімальна група бездоганно передала описані у книжках перипетії, а от лондонський середній клас осучаснила.

На День Подяки-2015 у Нью-Йорку ведмедик став одним з головних персонажів.

А ще - на основі фільму створили відеогру.

Творець ведмежати Майкл Бонд пішов з життя в минулому році, і справді зумівши зробити всесвіт добрішим. У 2015-му письменник став командором ордену Британської імперії. А тим часом у Twittter його улюблений і дуже непосидючий ведмедик задається питанням: куди краще гайнути у 2018-му?

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Життя