На жаль, існує стійкий стереотип, що успішною в Україні людину можна вважати тільки у тому разі, коли у неї є власний бізнес, або як мінімум, проект та мільйон підписників у Інстаграмі. Ми ж хочемо продемонструвати вагу професіоналізму, показати, наскільки цінними та важливими є співробітники будь-якого сегменту компанії, якщо вони максимально використовують увесь свій потенціал.

Також важливо показати, які конкретні спеціальності та професії затребувані у різних сферах економіки на прикладі конкретних бізнесів та компаній. В той же час важливо переконати, що в Україні реально працюють гідні роботодавці, які створюють для своїх співробітників конкурентні умови праці, дозволяють кар`єрно зростати та відчувати себе членом професійної та позитивної команди.

Компанії, які найбільше вразили нас, можуть вразити і інших, і ми як патріотичне медіа додаємо цьому суспільного резонансу, популяризуємо та привертаємо увагу.
CARLSBERG HBC
Профі-сторіз від CARLSBERG UKRAINE
«Поділися науковими здобутками зі світом» — саме такий напис можна знайти на лабораторії Carlsberg в Копенгагені, адже вона була і залишається головним осередком розвитку та вдосконалення пивоваріння. Засновник компанії Якоб Крістіан Якобсен вважав, що науковими відкриттями необхідно безкоштовно ділитися з усіма, що, власне, він і робив. Саме завдяки компанії Carlsberg та її лабораторії ми маємо чисту культуру дріжджів, яка на сьогодні є невід'ємною складовою 90% усіх лагерів світу, шкалу PH, яка широко використовується в науці та харчовій промисловості, сорт ячменю, який стійкий до кліматичних умов та може вирощуватися в різних країнах, а також багато інших проривних відкриттів.
Читати далі
Coca-Cola HBC
Профі-сторіз від Кока-Кола
Coca-Cola — бренд номер один у світі. Він робить щасливими мільйони людей, які щодня споживають напої компанії, а також тих, хто щодня створює легендарні напої, вкладаючи у цю справу частину свого серця.
Збирати професійні історії нам допомогла Наталія Пинтя, HR-директор «Кока-Кола Беверіджиз Україна» (бізнес-юніт Coca-Cola HBC Україна, Вірменія та Молдова).
Читати далі
Coca-Cola HBC
Рецепт-ноу-хау від Coca-Cola HBC
Продовжуємо розгадувати секрети успіху найпотужніших українських роботодавців. Цього разу їх відкрили співробітники Coca-Cola HBC. В Coca-Cola HBC впевнені, що найбільш зацікавлені у розвитку компанії люди — це її персонал. Головне, що тут роблять для кожного — реально мотивують на розвиток, професійне зростання і, відповідно, на високі заробітки. Так народився проект "Секретний інгредієнт". І він не про хімічні формули успіху. Він – про людей, які горді бути в одному човні під назвою Coca-Cola HBC. Про один їхній робочий день.
Читати далі