Рецепт ноу-хау
від Coca-Cola HBC
Розпочинаємо розгадувати секрети успіху найпотужніших українських роботодавців. Цього разу їх відкрили співробітники Coca-Cola HBC.
Я став секретним інгредієнтом і...
В Coca-Cola HBC впевнені, що найбільш зацікавлені у розвитку компанії люди — це її персонал. Головне, що тут роблять для кожного — реально мотивують на розвиток, професійне зростання і, відповідно, на високі заробітки. Так народився проект "Секретний інгредієнт". І він не про хімічні формули успіху. Він – про людей, які пишаються бути в одному човні під назвою Coca-Cola HBC. Про один їхній робочий день.
Олександр,
водій автонавантажувача на складі готової продукції:
"В моїй роботі мені найбільше подобається те, що компанія дбає про нас, надає комфортні умови праці та відпочинку. Мені подобається працювати в компанії Coca-Cola, тому що тут офіційне працевлаштування. Стабільна заробітна плата та дружній колектив. В моїй роботі важливі кмітливість, стресостійкість, уважність. В моїй роботі мене мотивує бонус, який я можу отримати при належному виконанні своїх обов'язків".

Роман,
водій автотранспортних засобів відділу доставки:
"В моїй роботі мене мотивує впевненість у завтрашньому дні. Ми цінуємо наших замовників, тому клієнтоорієнтованість - наш пріоритет. Найбільше мені в роботі подобається спілкування з новими людьми".

Валентина,
старша зміни контролю якості:
"Ми — команда! Допомагаємо один одному. Також у нас є можливість кар'єрного росту. Я від контролера якості за рік стала старшим зміни контролю якості. Щодо розвитку компанії, у нас існує Програма наступності, тобто навчання для нової вищої посади".

Андрій Мажара,
оператор лінії розливу безалкогольних напоїв:
"В компанії мене приваблює надійність, стабільність та авторитет на ринку. В моїй роботі мені подобається те, що я постійно навчаюсь. Минулого року я отримав нагороду "Кращий у професії". Компанія постійно проводить тренінги підвищення кваліфікації".

Поліна Табанова,
мікробіолог:
"Найбільш за все в моїй роботі мені подобається участь у міжнародних тестах. Найбільше мотивує мене — визнання моєї роботи. Я вже двічі ставала найкращим мікробіологом року. Мені подобається команда, з якою я працюю і цей час я проводжу не лише на роботі, а й поза неї. Також мені подобається адреналін, який я отримую під час виконання важких завдань. Ще мені дуже подобається, коли компанія Coca-Cola бере участь у соціальних проектах, таких як "Донор крові" та "Зелений день". Coca-Cola — це родина!".