Звільнений з полону журналіст Асєєв розповів, що допомагало йому вижити в неволі

Колишній в'язень терористів "ДНР" журналіст Станіслав Асєєв розповів, що вижити в полоні йому допомагала віра в те, що вдома на нього чекають

Про це він сказав в інтерв'ю виданню "Дзеркало тижня", передає Depo.ua

"У мене була кохана людина і маленький особистий простір навколо її фотографії. Я знав, що мене чекають, і за це чіплявся", – розповів колишній заручник.

Він також сказав, що в "Ізоляції" (це музей, перетворений у в'язницю, де до заручників ставляться з особливою жорстокістю) перестав вірити в Бога.

"Навіть якщо і існує Бог, то я його більше не розумію. І якщо і є відповідь на це питання, то у мене вона негативна", – заявив Асєєв.

За словами колишнього заручника, він ще досі не відчув звільнення.

"Не можу вийти на вулицю, видихнути і сказати, що нарешті все закінчилося. Немає ще цього почуття. ... Я можу піти куди завгодно і коли завгодно. Але час мене просто вбиває. У мене постійне відчуття комендантської години. Мені постійно здається, що вона закінчується", – розповів про свої відчуття Асєєв.

Він також прокоментував громадський резонанс, викликаний допущенням колишніх бійців "Беркута", яких звинувачують у розстрілах на Майдані, до обміну на українських полонених. На думку журналіста, це рішення не могло датися керівництву держави, зокрема президенту, просто.

"Насправді, я дуже не заздрю ​​президенту. Не як політику, а як людині. Я прекрасно розумію, що, з одного боку, є люди, які загинули на Майдані, їх сім'ї," Беркут "... З іншого – є якісь абстрактні Асєєви, Іванови, Петрови, які сидять в підвалах Донбасу. Для тих, хто втратив близьких на Майдані, вони, за великим рахунком, ніхто", – зазначив колишній заручник терористів.

За його словами, коли на одну чашу терезів поставити "Беркут", а на другу – людей, яких катують і над якими знущаються нелюди в полоні, невідомо, яка переважить.

"І, в цьому сенсі, мабуть, важлива політична воля сильної людини, лідера, яким зазвичай і є президент. Який повинен прийняти рішення, на яку сторону схилити ці ваги. І він вибрав обмін. Я особисто, звичайно ж, йому вдячний, тому що розумію, через що всі ми пройшли", – сказав Асєєв.

Однак, за його словами, обурення сімей героїв Небесної сотні йому теж зрозуміло.

"Що сказати сім'ям загиблих на Майдані? Мені їм сказати нічого. Я їх в чомусь розумію ... І скажу, що серед нас в тридцять другій колонії, де я останні місяці перебував, були люди, які говорили, що готові сидіти скільки треба. Тільки б Україна не йшла на поступки Росії. Так, були такі люди, і я їм просто аплодую", – сказав Асєєв.

Нагадаємо, звільнений 29 грудня 2019 року з полону бойовиків на Донбасі блогер і журналіст Станіслав Асєєв написав у соцмережі свій перший пост, в якому подякував і розповів, що нині робитиме

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme