"Зелений чоловічок" розкрив відомості про початок російської агресії проти України (ФОТО)

Стали відомими дані ще одного російського військовослужбовця, який в складі "зелених чоловічків" брав участь в окупації Криму

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на InformNapalm.

В даному випадку мова йде про військовослужбовця Куща Олександра, 1993-го року народження, жителя Краснодара.

У соцмережі "Однокласники" Кущ активно писав статуси про події свого життя, зокрема про військову службу, яку проходив в 2013-2014 роках в 76-м ремонтно-відновлювальному батальйоні (в/ч 23 286, Слов'янськ-на-Кубані), який входить до складу 99-ї бригади МТО (місце дислокації – Майкоп, Республіка Адигея).

23 лютого 2014-го року Олександра написав: "Україна, чому вам спокійно не живеться?", натякаючи на те, що його військову частину переправляють до Криму.

І вже через кілька днів, 28 лютого 2014-го року, в коментарях є діалог про танки, які 76-й РВБ перекидають в Україну.

"Танки доставляємо з Анапи і Темрюка в Новорос)) – на Україну", – написав він.

15 березня 2014-го у Олександра вже статус "На Україні :)" і в коментарях до статусу говорить, що доставили солдатів в Україну поромом.

20 березня 2014-го підрозділ 76-го РВБ знаходиться в Сімферополі. У коментарях до статусу Кущ розповідає друзям, що знаходиться в складі окупаційних підрозділів російських військ на авіабазі морської авіації в Гвардійському.

В кінці березня 2014-го Кущ захворів на вітрянку і його відвезли на лікування до Севастополя.

І 9-те травня 2014-го року Кущ святкував в Криму. Він також також отримав медаль від Міноборони Росії за участь в операції захоплення півострова.

Нагадаємо, 18 грудня 2018 року журналісти оприлюднили персональні дані командирів 76-ї десантно-штурмової дивізії, які захоплювали Крим.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #Росія