Як проводжали на схід України десантні підрозділи 95-ї бригади

У проводах, які відбулися в День української армії, 6 грудня, взяв участь президент України Петро Порошенко

На аеродромі поблизу селища Озерне на Житомирщині провели на схід України десантні підрозділи 95-ї аеромобільної бригади.

Про це повідомляє кореспондент depo.ua.

Завантаження військових підрозділів та техніки Десантно-штурмових військ Збройних Сил України в літаки для передислокації військ в рамках виконання завдань, визначених воєнним станом відбулося за участі президента України Петра Порошенка.

По завершенню завантаження відбувся прольот літаків Су-27 та Іл-76МД у бойовому порядку. Також керівництву держави були продемонстровані фігури вищого пілотажу літаками Су-27 та проліт літаків Іл-76МД та Су-27 у бойовому порядку.

Верховний Головнокомандувач наголосив, що важливим елементом щодо адекватної відповіді на дії агресора є нарощування угруповань військ, відповідно до затвердженого ним Стратегічного замислу застосування сил оборони держави.

"В рамках цього процесу бойові частини та підрозділи Збройних Сил України передислоковуються на найбільш небезпечні напрямки по усій лінії нашого кордону, щоб посилити оборонні можливості та бути готовими зупинити агресора не втрачаючи ні секунди", - сказав президент.

Фото: Олександр Хоменко / depo.ua

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна