Як колишні "побратими" тролять Захарченка

Тероризм – складна штука. Сьогодні ти разом з іншими захоплюєш адмінбудівлі, а через деякий час ці інші з тебе відверто глузують

Як колишні "побратими" тролять Захарченк…

Про те, як зневажливо ставляться до глави так званої "ДНР" Олександра Захарченка на Росії, думаю, нагадувати не варто. Але, що характерно, зневажають його не лише кремлівські куратори, але й колишні побратими по тероризму, які згодом виїхали за поребрик. Чи то повітря російське на них так впливає, чи банально намагаються не відставати від кураторів – невідомо. Але факт залишається фактом.

Особливо не відмовляє собі у задоволенні "мокнути" главу "ДНР" колишній вже ватажок терористів Горлівки Ігор "Бєс" Безлер, який пише з акаунта своєї родички у соціальній мережі ВКонтакте.

Як колишні "побратими" тролять Захарченка - фото 1

Як колишні "побратими" тролять Захарченка - фото 2

Як колишні "побратими" тролять Захарченка - фото 3

Як колишні "побратими" тролять Захарченка - фото 4

Не втримався, щоб не прокоментувати заяву Захарченка про похід на Британію і дехто Ольхон, який називає себе "командир роти СнП Новороссії":

Як колишні "побратими" тролять Захарченка - фото 5

Старається не відставати від "побратимів" і Ігор Гіркін/Стрєлков.

 Як колишні "побратими" тролять Захарченка - фото 6

 Як колишні "побратими" тролять Захарченка - фото 7

Як колишні "побратими" тролять Захарченка - фото 8

А це з приводу присвоєння Захарченком самому же собі військового звання генерал-майор.

Як колишні "побратими" тролять Захарченка - фото 9

А ось як він прокоментував дифірамби Захарченка на адресу свого кремлівського куратора Вдадислава Суркова в листопаді 2015-го року:

Як колишні "побратими" тролять Захарченка - фото 10

Але найбільше Захарченку дісталося від Гіркіна в січні 2015-го року, коли він розкритикував "главу ДНР" за стан так званих "збройних сил" "республіки":

"За чотири з половиною місяці війська "ЛНР" і "ДНР" як були конгломератом "партизанських загонів", "козацьких військ" і типу "регулярних" батальйонів – так ним і залишилися. Це говорить про "ефективність" (в лапках) командування краще, ніж все інше. І в такому вигляді "корпусу народної міліції" входять тепер в загострення бойових дій" – прокоментував Гіркін виданню "Новороссия" і додав:

Як колишні "побратими" тролять Захарченка - фото 11

Як бачимо, невдячна це справа – бути Олександром Захарченком. Ніхто його не поважає: ані власний "народ", якого він своїм "правлінням" довів до зубожіння, ані кремлівські куратори, які суттєво врізають фінансування, ані колишні колеги по бізнесу. Саме так, адже давно не є таємницею, що так звані "народні республіки" для їх главарів – це не що інше, як засіб до збагачення, а всі конфлікти викликані в першу чергу переділом майна, грошей та потоків. Але коли терорист-дерибанщик-мародер ще й корчить з себе Наполеона, то подібний тролінг стає логічним наслідком і не викликає анінайменшого подиву.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"