UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Як доброволець з позивним "Койот" став на захист України від російських окупантів

Тепер чоловік несе службу прикордонником на території Операції об'єднаних сил 
 

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на сторінку у "Фейсбуці" Операції об'єднаних сил.

Зокрема, незважаючи ні на кого та ні на що, в 2014 році Олексій став добровольцем став на захист території своєї країни від окупантів і відтоді постійно на передовій. Його позивний був "Койот". Встиг побувати не під одним ворожим обстрілом, не раз вистояв у кривавих сутичках. Проте, це не зломило дух сильного і сміливого воїна! В 2016 році Олексій прийняв рішення вступити до лав Державної прикордонної служби України. Доля склалася так, що він вже у зеленому береті повернувся до добре знайомої "гарячої точки" – Мар'їнки. Там "Койот" несе бойове чергування на блокпості першого оборонного рубежу вже як командир підрозділу та передає свій бойовий досвід підлеглим.

За сумлінне несення служби офіцер-прикордонник був неодноразово відзначений подяками та нагородами, а його фото гордо красується серед інших на Дошці пошани в Міністерстві внутрішніх справ України.

Рішучість у діях, чесність та виваженість у словах, незламність і стійкість духу, любов до рідних і до Батьківщини – саме це є тією силою, що тримає воїна на захисті своєї країни.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook