Вихідні в ООС. Як окупанти знищували Луганщину (КАРТА)

Протягом вихідних у зоні бойових дій було дуже неспокійно, загинули бійці ООС

Фото – Операція Об'єднаних сил

Depo.ua продовжує відстежувати ситуацію навколо війни на Донбасі. Сьогодні ми традиційно проаналізуємо ситуацію з бойовими діями по всій лінії фронту упродовж вихідних.

Отож, з півночі на південь, ситуація в зоні ООС виглядала наступним чином:

Луганщина

У п'ятницю, 16 листопада, противник двічі вів вогонь з мінометів калібру 82-мм, озброєння БМП-1, гранатометів та стрілецької зброї по позиціях Об'єднаних сил у районі хутора Вільний. Окрім того, в одному з випадків, фіксувався ворожий вогонь із зенітної установки ЗУ-23-2.

В суботу окупанти відкривали зосереджений вогонь з мінометів калібру 82-мм, гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї по позиціях Об'єднаних сил в районі Піщаного, Жолобка і Новотошківського. А по позиціях наших військ у районі Жолобка противник здійснював вогневий вплив ще й з мінометів 120-го калібру. Крім цього, противник продовжує вести вогонь застосовуючи міномети 82-го та 120-го калібрів з житлових кварталів Золотого-5 по позиціях наших оборонців неподалік хутора Вільного та Оріхового.

В неділю окупанти відкривали прицільний вогонь з мінометів калібру 82-мм, гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї по позиціях Об'єднаних сил неподалік населеного пункту Жолобок.

Світлодарська дуга / Горлівка

У п'ятницю окупанти застосували міномети калібру 82-мм та 120-мм по позиціях Об'єднаних сил у районі Новолуганського, а гранатомети – неподалік Луганського.

В суботу окупанти застосували міномети калібру 82-мм та 120-мм і поблизу Світлодарська та Троїцького.

В неділю бойовики відкривали прицільний вогонь з мінометів калібру 120-мм, гранатометів, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї по позиціях Об'єднаних сил неподалік Світлодарська.

Донецьк / Авдіївка

У п'ятницю провокативні ворожі обстріли з великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї фіксувалися в районах Мар'їнки та Красногорівки.

В суботу бойові дії велися на підступах до населених пунктів Мар'їнка, Березове та Красногорівка. Важке озброєння при цьому не застосовувалося.

В неділю окупанти відкривали прицільний вогонь з гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї по позиціях Об'єднаних сил неподалік населених пунктів Авдіївка і Красногорівка.

Приазов'я

У п'ятницю провокативний постріл з міномету калібру 82-мм зафіксовано неподалік Широкиного. Там же, двічі, ворог вів вогонь з великокаліберних кулеметів. Більш активно ворог застосовував зброю у районі Гнутового та Павлополя.

В суботу для обстрілів неподалік Гнутового, Лебединського та Широкиного загарбники використовували великокаліберні кулемети та гранатомети.

В неділю окупанти відкривали прицільний вогонь з гранатометів, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї по позиціях ООС неподалік населених пунктів Павлопіль, Водяне та Гнутове.

За даними розвідки, протягом вихідних двох окупантів було знищено і ще п'ять поранено. Що стосується наших втрат, то за вихідні внаслідок бойових дій в районі проведення Операції Об'єднаних сил жодного українського воїна не загинуло і не зазнало поранень.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна