Вихідні на Донбасі: Пекло по всіх напрямках, крім Луганщини (КАРТА)

Протягом вихідних у зоні бойових дій було дуже гаряче, хоч і обійшлося без втрат з боку українських захисників

Depo.ua продовжує відстежувати ситуацію навколо війни на Донбасі. Сьогодні ми традиційно проаналізуємо ситуацію з бойовими діями по всій лінії фронту за вихідні.

Отож, з півночі на південь, ситуація в зоні АТО виглядала наступним чином:

Луганщина

У п'ятницю, 13 квітня, з мінометів калібру 82-мм ворог обстріляв позиції української армії в районі Кримського.

В суботу і неділю інформації про обстріли у цьому районі не надходило.

Світлодарська дуга / Горлівка

У п'ятницю із заборонених Мінськими угодами 120-мм та 82-мм мінометів, БМП, гранатометів та великокаліберних кулеметів окупанти вели вогонь по укріпленнях ЗСУ під Троїцьким. Крім цього, гранатомети і стрілецьку зброю ворог застосував неподалік Зайцевого, а великокаліберні кулемети – поблизу Світлодарська.

В суботу із заборонених 120-мм мінометів агресор обстрілював оборонців Зайцевого та Луганського. Крім цього, міномети калібру 82-мм, гранатомети, озброєння БМП та великокаліберні кулемети противник застосував під Луганським, а гранатомети та великокаліберні кулемети – в районі Майорська. Також з великокаліберних кулеметів ворог обстріляв захисників Троїцького.

В неділю агресор застосував заборонені 120-мм та 82-мм міномети по оборонцях Луганського та Світлодарська. Крім цього, з гранатометів та великокаліберних кулеметів вогонь вівся по позиціях сил АТО поблизу Новолуганського, а з озброєння БМП – поблизу Луганського і Троїцького.

Авдіївка

В п'ятницю з 82-мм мінометів бойовиками були обстріляні захисники Кам'янки. Крім цього, з гранатометів вогонь вівся по укріпленнях ЗСУ поблизу Авдіївки, Кам'янки, з великокаліберних кулеметів – неподалік Авдіївки та Шахти "Бутівка", а з озброєння БМП – в районі Кам'янки. Також під вогонь зі стрілецької зброї потрапили оборонці Кам'янки, Шахти "Бутівка", а по захисниках Авдіївки вівся снайперський вогонь.

В суботу з мінометів калібру 82-мм бойовики обстріляли Шахту "Бутівка". З гранатометів різних систем вогонь вівся по укріпленнях сил АТО в районі Авдіївки, Кам'янки і Шахти "Бутівка", із зенітної установки – поблизу Авдіївки, а з великокаліберних кулеметів – по наших позиціях неподалік Шахти "Бутівка". Крім цього, під вогонь зі стрілецької зброї потрапили українські опорні пункти в районі Авдіївки і Кам'янки, а поблизу Шахти "Бутівка" вівся снайперський вогонь.

В неділю з гранатометів та стрілецької зброї бойовики обстрілювали укріплення ЗСУ під Авдіївкою. Також під гранатометний вогонь потрапили оборонці Шахти "Бутівка".

Донецьк

У п'ятницю з 82-мм мінометів і стрілецької зброї були обстріляні захисники Опитного. Крім цього, з гранатометів і великокаліберних кулеметів вогонь вівся по укріпленнях ЗСУ поблизу Мар'їнки. Також з великокаліберних кулеметів бойовики обстріляли оборонців Невельського.

В суботу з мінометів калібру 82-мм ворог обстріляв позиції сил АТО поблизу Пісків, а з гранатометів різних систем вогонь вівся по українських укріпленнях в районі Мар'їнки.

В неділю з 82-мм мінометів, озброєння БМП, гранатометів, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї були обстріляні захисники Пісків.

Докучаєвськ

У п'ятницю з гранатометів і з озброєння БМП вогонь вівся по укріпленнях ЗСУ поблизу Богданівки.

В суботу по захисниках Новотроїцького бойовиками вівся вогонь з озброєння БМП і великокаліберних кулеметів.

В неділю поблизу Новотроїцького терористами вівся снайперський вогонь.

Приазов'я

У п'ятницю з гранатометів вогонь вівся по наших укріпленнях поблизу Водяного, Павлополя і Лебединського, з великокаліберних кулеметів – неподалік Павлополя, а з озброєння БМП – в районі Талаківки. Також під вогонь зі стрілецької зброї потрапили оборонці Лебединського, Талаківки, Павлополя та Водяного.

В суботу із 122-мм артилерії були двічі обстріляні захисники Широкиного. З гранатометів різних систем вогонь вівся по укріпленнях ЗСУ в районі Водяного, Лебединського і Талаківки, з озброєння БМП – по захисниках Водяного, а з великокаліберних кулеметів – по наших позиціях неподалік Павлополя, Гнутового, Лебединського і Водяного. Крім цього, під вогонь зі стрілецької зброї потрапили українські опорні пункти в районі Широкиного, Лебединського, Талаківки, Павлополя, а поблизу Водяного, Гнутового і Талаківки – вівся снайперський вогонь.

В неділю зі 120-мм та 82-мм мінометів противник відкривав вогонь по оборонцях Павлополя, а з гранатометів та стрілецької зброї – по укріпленням сил АТО під Водяним і Павлополем.

Що стосується втрат, то за вихідні внаслідок бойових дій в районі проведення антитерористичної операції жоден український воїн не загинув, однак четверо зазнали поранень.

Нагадаємо, 26 березня Тристороння контактна група з врегулювання ситуації на Донбасі (ТКГ) оголосила про встановлення чергового перемир'я з 30 березня.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна