В Україні побудують радіолокаційну станцію нового покоління

В Україні створять радіолокаційну станцію нового покоління за світовими стандартами

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на прес-службу "Укроборонпрому".

У концерні зазначили, що дослідний зразок радіолокаційної станції нового покоління 80К6Т, яка працює на твердотільних модулях, створює КП "Науково-виробничий комплекс "Іскра".

"80К6Т відповідає всім світовим стандартам. Зокрема станція обладнана транзисторним передавачем і має можливість транспортування американським військово-транспортним літаком С-130 Hercules. Саме ці вимоги зазначені практично в усіх міжнародних тендерах на закупівлю РЛС, тому при конструюванні РЛС 80К6Т вони були визначальними", - уточнили в "Укроборонпромі".

Вказана станція забезпечує автоматичне виявлення і визначення трьох координат, "прив'язку" сигналів державного впізнання та супровід виявлених цілей на малих, середніх і великих висотах. Вона також видає інформацію про виявлені цілі на командні пункти і сполучені системи.

"Коли ми розробляли РЛС 80К6Т, врахували всі недоліки попередніх моделей і досвід кращих світових зразків. Новітня станція має високі експлуатаційні та тактико-технічні характеристики. Вона максимально адаптована до використання в польових умовах. Зокрема її можна оперативно налагодити і відремонтувати безпосередньо в полі", - розповіли розробники.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна