В СБУ розповіли про розмову із Савченко стосовно списків полонених

Радник глави СБУ Юрій Тандіт розповів про перемовини із нардепом Надією Савченко щодо недоцільності оприлюднення списку полонених українців на Донбасі
Depo.Війна
9 січня 2017 16:50
ФОТО: depo.ua

"Коли з'явилася ця інформація, ми одразу зв'язалися з Надією Савченко і попросили її, щоб поки що вона це не робила. Прийнамні, у нас є досвід, що цього не треба робити, адже є закони, які обмежують інформацію по персональним даним громадян України" – розповів Тандіт в ефірі Еспресо.TV, пише Depo.ua.

Радник глави СБУ розповів Савченко, що не можна оприлюднювати списки полонених, тому що від цього можуть постраждати їхні близькі і рідні, на яких можуть наживитись нечисті на руку шахраї.

Він розповів, що "думає, що Савченко погодилась з цим". Також Тандіт заявив, що СБУ щодо Савченко діятиме в рамках законодавства.

"Ми не можемо впливати на дії народних депутатів, але маємо контакт із Савченко і будемо переконувати, що цього робити не треба" – розповів Тандіт.

Нагадаємо, 6 січня нардеп Надія Савченко заявила про те, що найближчим часом оприлюднить списки українських заручників на Донбасі. 7 січня стало відомо, що СБУ виступає проти оприлюдення списків українських полонених, яких утримують на окупованих територіях та у Росії, адже це може їм зашкодити.

Більше новин про війну на Донбасі читайте на  Depo.Війна