Українські військові: Бойовики перешкоджають діяльності ОБСЄ

Українська сторона Спільного центру з координації й контролю повідомляє про перешкоджання підтримуваними Росією бойовиками діяльності спостерігачів ОБСЄ на Донбасі

У СЦКК з посиланням на звіт місії за 4 січня інформують, що на пункті пропуску на кордоні біля Ізвариного бойовики наказали патрулю ОБСЄ залишити цей район, повідомляє Depo.ua з посиланням на Радіо Свобода.

Крім того, на блокпості, розташованому на північному в'їзді до Новоазовська на схід від Маріуполя, п'ятеро бойовиків не дозволили патрулю місії проїхати до центру міста й у східному напрямку. Водночас спостерігачі бачили, що через цей блокпост без зайвих перешкод проїжджали цивільні автомобілі.

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ в Україні почала свою роботу 21 березня 2014 року на підставі запиту від уряду України до ОБСЄ і консенсусного рішення всіх 57 країн-учасниць ОБСЄ. СMM – це неозброєна цивільна місія. Її основні завдання – це неупереджено і об'єктивно спостерігати та звітувати про ситуацію в Україні, а також сприяти діалогу між усіма сторонами конфлікту.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна