У Трампа вирішили надати Україні "Джавеліни", - ЗМІ

Адміністрація президента США Дональда Трампа схвалила план з надання Україні летальної зброї, включаючи протитанкові ракети Javelin

Про це повідомляють американські чиновники на правах анонімності, передає Depo.ua з посиланням на AP.

Після формального схвалення президентом план поставок буде направлений до Конгресу, який протягом місяця повинен буде розглянути його і передати на схвалення держдепартаменту США.

Тим часом раніше телеканал ABC News з посиланням на неназвані джерела в держдепартаменті повідомив, що Трамп планує схвалити поставки протитанкових ракетних установок Україні. За даними джерел телеканалу, йдеться про постачання 210 протитанкових ракет і 35 установок на суму $47 млн.

Нагадаємо, цього місяця адміністрація президента США Дональда Трампа схвалила продаж летальної оборонної зброї Україні. Йдеться про експорт снайперських систем Model M107A1, боєприпасів і пов'язаних з ними комплектуючих і аксесуарів в Україну на суму $41,5 млн. Про експорт більш важкої зброї, про яку говорив українськиий уряд, зокрема, протитанкових ракет Javelin, не йдеться.

Як відомо, у листопаді Рада національної безпеки США пропонувала президенту Дональду Трампа виділити грант $47 млн для України на покупку американського летального озброєння, включаючи протитанкові ракети Javelin.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна