У пораненого українського моряка-полоненого виявили нове пошкодження

Лікар московського СІЗО "Лефортово" виявив у полоненого українського моряка Василя Сороки пошкодження ще одного м'яза

Про це повідомив адвокат нашого моряка Андрій Бадамшин на своїй сторінці у Facebook, передає Depo.ua.

"Стан здоров'я на сьогодні стабілізувався, погіршення стану руки не відбувається. Досі мучать болі, функції пальців, кисті не відновлюються, набряк не спав. Проте лікар у Лефортово виявив недоліки своїх колег з лікарні "Матроська тиша", виявивши пошкодження ще одного м'яза. Нарешті лікарі звернули увагу на набряк. Прописали уколи для зняття набряку і знеболююче. Нагадаю, що з дезінформації Михайла Федотова набряк – результат вправ з еспандером, а не поранення і потворного лікування", – написав Бадамшин.

За його словами, Сорока не скаржиться на умови утримання в СІЗО, задоволений харчуванням. Проте констатує, що немає душу, як було в медчастині "Матроської тиші".

У камері є телевізор, проте без антени. Моряк зробив її з кип'ятильника, але каже, що на довго її не вистачить.

Нагадаємо, російські слідчі упродовж двох днів допитали українських моряків-військовополонених Андрія Ейдера, Андрія Артеменка, Василя Сороку та Сергія Чулібу.

Під час зустрічі у Страсбурзі з Головою делегації ЄС в Раді Європи Мегленою Куневою родичі українських військовополонених моряків попросили країни ЄС допомогти у наданні кваліфікованої медичної допомоги морякам, яких тримають у СІЗО на Росії.

15 січня адвокати українських моряків заявили про рішення оскаржувати продовження їхнього арешту на Росії в усіх інстанціях, зокрема в Європейському суді з прав людини.

Довідка: 25 листопада російські прикордонні кораблі здійснили відверто агресивні дії проти кораблів ВМС ЗС України та захопили три українських кораблі - "Бердянськ", "Нікополь" і "Яни Капу".

Журналіст Антон Наумлюк оприлюднив список 24 українських моряків, які знаходяться в полоні у російських окупантів.

27 листопада окупаційний суд Сімферополя арештував 15 моряків, а 28 листопада - обрав запобіжний захід у вигляді арешту в СІЗО ще дев'яти українським морякам, захопленим в полон у Керченській протоці.

У зв'язку з актом агресії Росії 26 листопада Верховна Рада підтримала введення воєнного стану в 10 областях України.

28 листопада урядова газета "Урядовий кур'єр" опублікувала указ президента про введення воєнного стану в 10 областях України з 26 листопада.

27 грудня усі полонені Росією українські моряки визнали себе військовополоненими.

15-16 січня Лефортовський суд Москви продовжив на три місяці - до 24 квітня - термін тримання під вартою 24 українських військовополонених моряків, яких російські силовики захопили поблизу Керченської протоки.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна