ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Латвії поліція зайнялася "ДНРівським" найманцем

Поліція Латвії почала кримінальне переслідування відносно латвійця, який збирався воювати на Донбасі

Depo.Війна
16 травня 2018 14:38
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на Delfi.

Поліція безпеки (ПБ) Латвії почала кримінальне переслідування відносно негромадянина Латвії Артема Скрипника, який підозрюється в спробі протиправного участі в збройному конфлікті на сході України і спробі вступити в ряди організації з метою зробити особливо небезпечний злочин проти держави.

За даними ПБ, кримінальний процес розпочато за ч.1 статті 89 (участь у злочинній організації, яка добивається розчленування України) і ч.1 статті 77 (незаконна участь у збройному конфлікті за межами Латвії) Кримінального закону Латвії. Матеріали справи передані прокуратурі.

В ході кримінального процесу, розпочатого в листопаді 2017 року, було встановлено, що негромадянин Латвії намагався вступити в воєнізовану організацію, яка була створена з метою здійснювати проти держави особливо тяжкі злочини, надаючи військову підтримку особам, зацікавленим в руйнуванні єдиної територіальної цілісності України, а також в рамках цієї воєнізованої організації протизаконно брати участь у військовому конфлікті на сході України. В даному контексті під терміном "воєнізована організація" слід розуміти "ополчення ДНР".

У Поліції безпеки відзначили, що підозрюваний раніше потрапляв в поле зору ПБ, проти нього раніше також було розпочато кримінальний процес по ч.1 статті 77 УЗ Латвії - незаконна участь у збройному конфлікті за межами Латвії.

Нагадаємо, вчора, 15 травня, було заявлено, що у Латвії жорстко каратимуть занадто активних "ватників".

Більше новин про події в зоні АТО читайте на Depo.Війна