У "ДНР" влаштувати відпускний пресинг: Змушують "чиновників" відчитуватись "силовикам" про місце відпочинку

У так званій "ДНР" "держслужбовців" змушують писати заяви на відпустки, в яких обов'язково вказувати місце відпочинку, а також погоджувати їх з "МДБ ДНР" 

Depo.Війна
19 червня 2017 09:22
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив народний депутат, координатор руху "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук на своїй сторінці у Facebook, передає Depo.ua.

"Згідно з новою вимогою "МДБ ДНР", "держслужбовці ДНР" зобов'язані погоджувати з даним "відомством" заяви на відпустки. Подібні вимоги висувають міськвідділи "МГБ ДНР" в Макіївці, Горлівка, Ясинувата та інших населених пунктах", - повідомив Тимчук.

Зокрема, за його даними, від "держслужбовців", які збираються на час відпустки виїхати на підконтрольну Україні територію, вимагають обов'язково вказувати в заяві конкретне місце проведення відпустки і затвердження цієї заяви в "МДБ ДНР". При цьому свій візит в "МДБ" треба попередньо узгодити з представником "відомства" в установі або закладі, де працює "держслужбовець". "Безпосередньо перед виїздом у відпустку необхідно пройти інструктаж в "МДБ ДНР", - додав координатор групи "ІС".

Більше новин про події в зоні АТО читайте на Depo.Війна