У Держдумі оцінили ймовірність початку війни з Україною

Перший заступник голови комітету Держдуми з оборони Олександр Шерін виключив можливість початку повномасштабної війни між Україною і Росією

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на "Известия".

Так він відреагував на заяву ветерана української зовнішньої розвідки генерал-лейтенанта Василя Богдана, який заявив, що до виборів президента України ніяких військових дій точно не буде, так як Москва "сподівається на зміну політичного курсу країни". Після виборів початку повномасштабної війни між Києвом і Москвою Богдан також не чекає, тому що Росія "зрозуміла, що Україна – нелегка здобич".

Шерін погодився що повномасштабна війна між державами виключена, тому що у Росії немає планів розв'язувати озброєний конфлікт заради ресурсів, як це робить США щодо нафтових країн.

До того ж потенціал двох держав надто різний, а історичний зв'язок країн дуже великий, додав парламентарій. За його словами, Росія досі сприймає Україну як братський народ, а не з імперських позицій.

10 січня перший президент України Леонід Кравчук оцінив можливість захоплення всієї країни Росією. Він упевнений, що Москві цілком вистачить військової могутності для цього, однак він засумнівався в тому, що РФ піде на цей крок.

Нагадаємо, 28 грудня 2018 року президент України Петро Порошенко заявив, що Росія готується відкрити ще один фронт гібридної війни.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна