Туреччина планує ще одну військову операцію в Сирії

Втім, про дану операцію було оголошено ще кілька місяців тому 
 

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на "112 канал".

Зокрема, президент Туреччини Реджеп Ердоган заявив, що його країна перебуває на останньому етапі підготовки до нової військової операції в Сирії. Про це повідомляє агентство Anadolu.

"Ми на останній стадії підготовки до залучення до регіонів у Сирії, де ми забезпечили стабільність через "Щит Євфрату" і "Оливкової гілки", нових регіонів. З божою допомогою у найближчому майбутньому ми звільнимо і нові території, забезпечивши на них безпеку", - сказав Ердоган.

Про те, що Туреччина планує провести ще одну операцію біля своїх кордонів, повідомлялося в травні. Ердоган заявляв, що турецькі військові готові для нової місії".На початку червня турецький лідер сказав, що якщо іракська влада не зможе протистояти терористичній загрозі на півночі своєї країни, то Анкара почне там свою антитерористичну операцію. Ердоган сказав, що вона почнеться, коли іракська влада скаже, що більше не може стримувати противника.

20 січня генштаб Збройних сил Туреччини заявив про початок наземної операції "Оливкова гілка", мета якої створення 30-кілометрової буферної зони вздовж кордону для гарантій того, що в Туреччину не проникнуть "терористи".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна