Трибунал ООН наказав Росії звільнити українських моряків: Що пишуть в соцмережах

Постійно діючий трибунал, створений у відповідності до Конвенції ООН з морського права, зобов'язав Росію негайно звільнити українських моряків та повернути судна

УНІАН

Рішення суду Росія має виконати негайно. Depo.ua розкаже про реакцію тих політиків, хто зрадів цій перемозі. 

"Прийшов час для Росії звільнити членів екіпажу і незаконно захоплені судна", - написав Волкер.

Нагадаємо, що Міністерство закордонних справ Росії продовжує наполягати, що заяви, зроблені як Росією, так і Україною, під час підписання та ратифікації Конвенції ООН з морського права 1982 року, виключають можливість задіяння передбачених Конвенцією процедур вирішення спорів щодо захоплення українських суден в районі Керченської протоки 25 листопада 2018 року.

Додамо, що 25 травня, Міжнародний трибунал з морського права у Гамбурзі оголосить своє рішення у справі України проти Росії щодо захоплених українських моряків та суден, яку розглядали два тижні тому.

Заступник міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль вважає, що будь-які заходи, вжиті Міжнародним трибуналом, допоможуть звільнити моряків.

Також адвокат Полозов розповів, чому Росія відмовилась брати участь у Морському трибуналі.

25 травня в Києві на Майдан Незалежності люди вийшли на акцію, аби підтримати 24 українських моряків, які знаходяться у полоні РФ.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна