Терорист-"ветеринар" з "ЛНР" здався СБУ

Службі безпеки України здався бойовик з "Луганської народної республіки"

Depo.Війна
20 березня 2017 13:36
ФОТО: depo.ua

З липня 2015 він обіймав посаду так званого "інспектора ветеринарної медицини" в ОРЛО і забезпечував "продовольчу безпеку" терористів, передає Depo.ua з посиланням на прес-центр СБУ.

Зокрема, в його обов'язки входив контроль за роботою продовольчих підприємств і продукцією тваринного походження на кордоні з Росією, надання різних "дозволів" в сфері ветеринарної медицини та торгівлі продуктами харчування", а також платні послуги, "податки", з яких йшли на потреби терористів."Утім, форми і методи роботи так званого" керівництва" ОРЛО виявилися для нього неприйнятними. Дочекавшись слушного часу, він виїхав на підконтрольну Україні територію і вирішив скористатися програмою Служби безпеки України "На тебе чекають вдома". Наразі колишній "чиновник" дає свідчення про свою діяльність, він активно співпрацює зі слідством", - зазначили в СБУ.

Нагадаємо, що програма СБУ "На тебе чекають вдома" поширюється на осіб, які добровільно відмовилися від участі в діяльності терористичних груп, не брали участі у вбивствах, тортурах, зґвалтуваннях, нападах на підприємства, установи, організації та інших тяжких злочинах; щиро готові сприяти в розкритті злочинів, вчинених у зв'язку із створенням або діяльністю такої групи чи формування.

Більше новин про події в зоні АТО читайте на Depo.Війна