Термобаричні гранати РГТ-27 прийняли на озброєння ЗСУ

Ручні термобаричні гранати РГТ-27С та РГТ-27С2 призначені для комбінованого ураження живої сили противника в укриттях прийнято на озброєння Збройних сил України
 

Термобаричні гранати РГТ-27 прийняли на…
Фото - Ukrainian Military Pages

Нові гранати прийнято на озброєння торік, разом із 34 іншими зразками озброєння і техніки, повідомляє Depo.ua з посиланням на Ukrainian Military Pages.

Гранати РГТ-27С, РГТ-27С2 (або GHTB-27 – hand thermobaric grenade) виробництва державного підприємства "Спецоборонмаш" (раніше ДП "Машинобудівна фірма "Артем") призначені для комбінованого ураження живої сили противника в укриттях різного типу, на відкритій місцевості, а також для виведення з ладу автомобільної та легкоброньованої техніки.

Вперше вони були презентовані на загал під час показу нових зразків озброєння на полігоні в Чернігівській області у 2017 році. Також можна було їх побачити та ознайомитися з їхніми характеристиками на виставках "Зброя та Безпека".

Під час вибуху граната створює на чотири секунди вогняну хмару об'ємом 13 м3, де температура сягає 2500-3000 °C, що дозволяє не лише знищувати живу силу, але і виводити з ладу легкоброньовану техніку. "Квадратний" варіант гранати дозволяє наприклад встановити її на об'єкті ураження за допомогою магніту чи клейкого елементу.

Характеристики ручної термобаричної гранати РГТ-27С, РГТ-27С2:

Маса гранати без запалу, г – не більше 600

Маса термобаричної суміші, г – не більше 310

Маса розривного заряду, г – не більше 32

Час переведення в бойове положення, с – 3

Дальність кидка, м – не менше 30

Висота/Ширина вогняної хмари, м – 2 х 2,8

Час існування вогняної хмари, с – 4

Орієнтовна температура в зоні вибуху,°C – 2500-3000

Площа суцільного ураження, м2 – 5

Об'єм суцільного ураження у приміщенні, м3 – 13

Нагадаємо, 4 вересня 2018 року "Укроборонпром" представив свої розробки на міжнародній виставці оборонної промисловості MSPO-2018 у польському місті Кельце, серед яких були і термобаричні гранати РГТ-27С та РГТ-27С2.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"