Сайдік сподівається, що розведення сил у Станиці Луганській сприятиме миру на Донбасі

Спеціальний представник чинного голови ОБСЄ в Україні та у Тристоронній контактної групи Мартін Сайдік привітав процес розведення сил і засобів у Станиці Луганській

Він висловив сподівання, що воно стане каталізатором для подальших кроків щодо мирного вирішення конфлікту на Донбасі, йдеться в повідомлення для друку посла Сайдіка з приводу початку розведення сил і засобів на узгодженій ділянці в районі Станиці Луганської, повідомляє Depo.ua з посиланням на Укрінформ.

"Я щиро вітаю розпочатий процес розведення сил і засобів у Станиці Луганській. Висловлюю свою вдячність сторонам за ухвалення необхідних для цієї важливої події рішень і наполегливо закликаю докласти всі зусилля, щоб цей процес завершився успішно", - заявив Сайдік.

Він висловив подяку СММ ОБСЄ за активне сприяння процесу розведення.

"Сподіваюся, що успішна реалізація цієї операції в Станиці Луганській послужить каталізатором для подальших кроків щодо мирного вирішення конфлікту на сході України, і, зокрема, для підтвердження прихильності надійного, стійкого і безстрокового перемир'я", - сказав спеціальний представник Чинного голови ОБСЄ.

Нагадємо, 26 червня українські військові відійшли з однієї із позицій поблизу КПВВ "Станиця Луганська". За словами командувача Об'єднаних сил Олександра Сирського, це перший етап відведення сторін від околиць населеного пункту.

ЗСУ змусили противника відійти за "мінську лінію" 19 вересня 2014 року.

Військові запевняють, що сили ООС готові повернуться на позицію, якщо окупанти не відведуть війська зі Станиці.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна