Російські радники усунули командирів "армії ДНР" від написання звітів для Москви

Радники з числа офіцерів ЗС Росії відсторонили командний склад "1- АК ДНР" з числа місцевого населення та іноземців  від формування та подання звітності

Depo.Війна
7 грудня 2017 09:44
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив народний депутат, координатор руху "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук на своїй сторінці у Facebook, передає Depo.ua.

"Командний склад з числа місцевого населення та іноземних (насамперед російських) найманців фактично відсторонений радниками з числа офіцерів ЗС РФ від формування та подання звітності, тому що "місцеві" регулярно заперечують проти спотворення фактів. "Місцеві", незважаючи на наявність великої кількості недобросовісних офіцерів, зацікавлених у відсутності контролю за своїми діями, все ж, переважно, більше ніж радники, зацікавлені в повідомленні вищому командуванню про реальний стан справ, сподіваючись на зміну ситуації, в силу персональної залежності від результатів війни (іноді - і з ідеологічних переконань)", - написав він.

"Російські радники, в свою чергу, не мають особистої залежності від результатів війни. Фактичною самоціллю більшості радників є відбування відрядження без НП, прихильне ставлення командування, позачергове звання. Тобто основне завдання радника - не нашкодити собі. Радники діють в системі "кругової поруки" між собою і у ставленні до командування в РФ. При приховуванні негативних фактів і подачі ідеальної звітності, після повернення в свій військовий округ, радник розраховує на кар'єрне зростання і вигідну посаду. Якщо ж він стане подавати звітність, яка не відповідає очікуванням начальства, або розкривати негативні факти - це може мати негативні наслідки для начальства і прямо загрожує його кар'єрі", - написав Тимчук.

Як зазначають в "ІС", можна припустити, що співробітники військової контррозвідки ФСБ РФ, які перебувають в Донецьку в одній будівлі з керівництвом "1 АК ДНР", фактично виконують вказівки його командувача генерал-лейтенанта ЗС РФ Примакова В.Г. (позивний "Туман") з метою приховування від вищого керівництва інформації про реальну ситуацію в корпусі.

Більше новин про події в зоні АТО читайте на Depo.Війна