Російські олігархи хочуть "підгребти" підприємства Донбасу

Низка російських олігархів зацікавилася можливістю отримати контроль над великими підприємствами на Донбасі при мінімальних фінансових витратах

Depo.Війна
15 грудня 2017 10:03
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив народний депутат, координатор руху "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук на своїй сторінці у Facebook, передає Depo.ua.

"Наприклад, наразі російський олігарх Усманов (в 2017 році – 5-те місце серед найбагатших людей Росії за версією Forbes) проявляє інтерес до встановлення контролю над Алчевським металургійним комбінатом, який після "націоналізації" в "ЛНР" перейшов під управління компанії "Внешторгсервис", – повідомив Тимчук.

Водночас він зазначає, що так званим "органам влади ДНР", незважаючи на вжиті заходи, не вдається відновити роботу більшості з "націоналізованих" підприємств.

"Основними проблемами залишається відсутність відпрацьованого механізму з імпорту сировини та закупівлі компонентів для забезпечення безперебійної роботи підприємств, а також пошук ринків збуту продукції (перш за все на Росії), що супроводжується припиненням роботи й відправленням робочих в неоплачувані відпустки. Однак, окремі шахти домовляються з російськими контрагентами по налагодженню поставок вугілля на Росію вантажним автотранспортом", – пояснив керівник групи "ІС".

Більше новин про події в зоні АТО читайте на Depo.Війна