ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Російські олігархи хочуть "підгребти" підприємства Донбасу

Низка російських олігархів зацікавилася можливістю отримати контроль над великими підприємствами на Донбасі при мінімальних фінансових витратах

Depo.Війна
15 грудня 2017 10:03
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив народний депутат, координатор руху "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук на своїй сторінці у Facebook, передає Depo.ua.

"Наприклад, наразі російський олігарх Усманов (в 2017 році – 5-те місце серед найбагатших людей Росії за версією Forbes) проявляє інтерес до встановлення контролю над Алчевським металургійним комбінатом, який після "націоналізації" в "ЛНР" перейшов під управління компанії "Внешторгсервис", – повідомив Тимчук.

Водночас він зазначає, що так званим "органам влади ДНР", незважаючи на вжиті заходи, не вдається відновити роботу більшості з "націоналізованих" підприємств.

"Основними проблемами залишається відсутність відпрацьованого механізму з імпорту сировини та закупівлі компонентів для забезпечення безперебійної роботи підприємств, а також пошук ринків збуту продукції (перш за все на Росії), що супроводжується припиненням роботи й відправленням робочих в неоплачувані відпустки. Однак, окремі шахти домовляються з російськими контрагентами по налагодженню поставок вугілля на Росію вантажним автотранспортом", – пояснив керівник групи "ІС".

Більше новин про події в зоні АТО читайте на Depo.Війна