Росіяни запустили фейк про Порошенка, який "Гетьман Сагайдачний" доламав

Фрегат Військово-Морських Сил Збройних Сил України "Гетьман Сагайдачний" зламався невдовзі після ремонту

Depo.Війна
19 травня 2017 16:20
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.ua, це повідомила прес-служба Генпрокуратури.

Військовою прокуратурою Південного регіону України виявлено факт виходу з ладу дизельного двигуна фрегата ВМС ЗСУ "Гетьман Сагайдачний" невдовзі після його ремонту, проведеного на виконання державного оборонного замовлення. Виконавцем була "Ленінська кузня" пакет із 83% акцій якої належить інвестиційному фонду "Прайм ессетс Кепітал" президента України Петра Порошенка.

"Незважаючи на порушення умов контракту, підприємство-підрядник не усунуло дефекти двигуна за гарантією упродовж узгодженого терміну. Ураховуючи можливі негативні наслідки для боєготовності ВМС ЗСУ та з метою усунення порушень закону військова прокуратура звернулась до суду із позовом про стягнення штрафних санкцій в інтересах держави на суму 668 тис грн", - зазначили в прокуратурі.

Наразі судовий розгляд справи триває.

Російські ЗМІ одразу роздули фейк про те, що "Ленінська кузня" на проведення ремонтних робіт "Гетьмана Сагайдачного" отримала 91 млн гривень. Проте, насправді, згідно з інформацією "Наші Гроші", вартість угоди становила 14,89 млн гривень. А 91 млн гривень було заплановано загалом на ремонт і модернізацію фрегата за програмою "Розвиток озброєння та військової техніки Збройних сил" на 2017 рік.

Більше новин про події в зоні АТО читайте на Depo.Війна