Путінських "їхтамнетів" на Донбасі посадили на "дієту" - немає м'яса та риби

У лавах російсько-окупаційних військ, що перебувають на Донбасі, фіксується недостача продовольства 

Про це повідомив народний депутат, координатор руху "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук на своїй сторінці у Facebook, передає Depo.ua.

"Після проведення низки перевірок в підпорядкованих частинах і підрозділах, командування "2-го АК ЛНР" дійшло висновку, що "в окремих підрозділах, запаси з продовольства становлять менше однієї дободачі, тоді як має бути не менше 3 -4 дободач ... і не менше 6-ти дободач на випадок мобілізаційного доукомплектування" (дободача - розрахунково-постачальна одиниця в системі продовольчого забезпечення військ, що відповідає кількості продовольства за встановленими нормами харчування одного військовослужбовця на добу; для підрозділів розраховується згідно повного списку наявного особового складу, - ред.)", - повідомив Тимчук.

За його словами, основна недостача продовольства - у вигляді м'ясних, рибних консервів і круп.

"Причини надостачі більшість командирів і начальників пояснити не можуть. Ця ситуація викликала вкрай негативну реакцію російських "радників" в штабі "2-го АК ЛНР" - під час наради з даного питання один з них заявив, що (цитата) "цей цирк може дуже погано скінчитися", - поінформував кеірвник групи "ІС".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #бойовики