Путінські війська на Донбасі приведені у повну бойову готовність

Підрозділи "1-го армійського корпусу ДНР" та "2-го АК ЛНР" приведені у підвищений ступінь бойової готовності

Depo.Війна
21 квітня 2017 09:26
ФОТО: depo.ua

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив керівник групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук, передає Depo.ua.

"Згідно з наказом командування "1-го АК ДНР", в 2-х "окремих мотострілкових бригадах" (омсбр) цього "армійського корпусу" по два "батальйони" переведені в підвищені ступені бойової готовності. Аналогічні заходи проведені в декількох окремих підрозділах. Підрозділи перебувають у двохгодинній готовності до здійснення маршу в район зосередження", - поінформував Тимчук.

За його даними, паливо і боєкомплект вже завантажені, весь особовий склад "1-го АК ДНР" перебуває у пунктах постійної дислокації.

Тимчук повідомив, що аналогічні заходи здійснюються в артилерійських і танкових підрозділах.

"Таким чином, з огляду на раніше проведені заходи такого роду в інших "військових частинах" у складі "1-го АК ДНР", можна вести мову про приховане і поступове нарощування в "1-му АК" боєготовності - всього, не рахуючи підрозділів в першій лінії", - зазначив керівник групи "ІС".

Він додав, що окупанти на даний момент можуть оперативно розгорнути додатково на обраній ділянці до шести посилених батальйонівбатальйонних тактичних груп (БТГр), готових до негайного введення в бій. "Аналогічні заходи проводяться у "2-му АК ЛНР", де мова йде про 3-4 батальйони/БТГр", - відзначив Тимчук.

Нагадаємо, за даними секретаря РНБО Олександра Турчинова, Росія розгорнула на кордоні з Україною три дивізії і регулярні російські війська здатні за 2-3 години вторгнутися в Україну.

Також він повідомив, що Росія тримає на кордоні з Україною 50 тисяч військовослужбовців і до такої ж кількості планує довести контингент 1-го і 2-го армійських корпусів на окупованому Донбасі.

Більше новин про події в зоні АТО читайте на Depo.Війна