Путін продовжує нашпиговувати Крим зброєю

У 2019 році Росія планує побудувати в районі окупованого Севастополя нову радіолокаційну станцію, систему попередження про ракетний напад "Воронеж-М", а також автоматизовану систему технічного контролю "Рубіж"

Про це повідомляють джерела у російських силових структурах, інформує Depo.ua з посиланням на "Інтерфакс".

"Час і місце розгортання нової станції визначено: як очікується, її почнуть будувати в наступному році на місці дислокації старої РЛС "Дніпро" під Севастополем", - сказав співрозмовник агентства.

За його словами, новий радар істотно перевищить за своїми бойовими можливостями станцію "Дніпро", яка покривала, в тому числі, регіон Близького Сходу і могла "бачити" пуски балістичних ракет різного базування на дальності до 3,5 тис. кілометрів.

Зазначається, що станція "Дніпро" у Севастополі належала Україні, деякий час орендувалася Росією, але пізніше договір був розірваний.

Також, за даними видання, Росія планує використовувати в окупованому Криму автоматизовану систему контролю за надводною обстановкою при охороні морських кордонів.

"Для охорони кордонів в даному районі поставлена ​​задача впроваджувати і використовувати автоматизовану систему технічного контролю "Рубіж". Ця робота ведеться", - сказало інше джерело агентства.

За його словами, це нова система, якої раніше в Криму не було.

Повідомляється, що система отримує інформацію від автономних радіотехнічних постів. Кожен пост здатний вести до 200 цілей, визначати їх координати, параметри руху і супроводжувати, використовуючи оптико-електронні системи.

Нагадаємо, 28 листопада у напрямку окупованої Керчі зафіксували переміщення ракетних комплексів "Бал", а до кінця поточного року на бойове чергування в окупованому Криму заступить дивізіон зенітно-ракетної системи С-400 "Тріумф".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна