Протести "Міхо" стали "Л-ДНР" в нагоді: Розповідають про "нелегітимність" української влади

Окупаційне командування активно проводить серед жителів окупованих територій Донецької і Луганської областей чергову інформаційну компанію з дискредитації української влади і військових сил України

Depo.Війна
20 жовтня 2017 09:34
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив народний депутат, координатор руху "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук на своїй сторінці у Facebook, передає Depo.ua.

Для цієї пропаганди окупанти залучають російські й м ісцеві ЗМІ.

Українську владу і військових звинувачуюють у проведенні "агресивної політики" і "військових злочинах" щодо "мирного населення Донбасу". Для дискредитації української влади і "підтвердження" її нібито "нелегітимності" також активно використовується інформація про протестні акції в Києві, що тривають 17 жовтня.

Нагадаємо, під парламентом почався мітинг прибічників екс-президента Грузії та колишнього голови Одеської ОДА Михайла Саакашвілі та деяких інших опозиційних лідерів з вимогами зняття депутатської недоторканності, зміни виборчого законодавства та створення Антикорупційного суду.

17 жовтня мітингарі змогли прорватися до Маріїнського парку, де розгорнули намети. Під час сутичок постраждали кілька активістів та поліцейський.

У поліції заявили, що сутички під Верховною Радою виникли внаслідок відмови мітингувальників повернути захоплені щити.

Більше новин про події в зоні АТО читайте на Depo.Війна