ЛЧ 2018
Євробачення
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

Повзучий наступ. Що дасть ЗСУ звільнення Комінтернового (КАРТА)

Українська армія найближчим часом може відбити Комінтернове, з якого вже потрошку виходять терористи під тиском наших сил

Depo.Війна
26 січня 2017 10:00
ФОТО: depo.ua
Повзучий наступ. Що дасть ЗСУ звільнення Комінтернового (КАРТА)
Повзучий наступ. Що дасть ЗСУ звільнення Комінтернового (КАРТА)

Ще вчора ми повідомляли про те, що Комінтернове (нова назва Пікузи) знаходиться у напівкільці наших сил.

Сьогодні ж від місцевих жителів надходить інформація, що терористи потрошку виходять із села у бік Заіченка.

Для більшого розуміння ситуації варто зрозуміти, що відбулося.

На Маріупольському напрямку ЗСУ в тиху розпочали повзучий наступ ще до Нового року. Мова йде про просування в бік села Комінтернове (нова назва Пікузи). На лінії Водяне-Комінтернове останнім часом постійно точилися бої із застосуванням стрілецької зброї, мінометів та навіть артилерії.

А у жовтні 2016-го, патруль 54-го окремого розвідувального батальйону ЗСУ в "сірій зоні", між селищами Водяне і Ленінське, вступив в бій з великою групою бойовиків. В результаті противник втратив убитими двох бойовиків і один - Михайло Філімонов - потрапив в полон

Згодом противник підтягнув резерви і за підтримки артилерії почалися важкі бої у районі Лебединське - Водяне, причому противник застосовував навіть "Гради". Почалося загострення на інших ділянках - Павлополь, Широкине.

Сьогодні ж можна казати про успішне просування ЗСУ в напрямку Комінтернового. Вчора даний факт підтвердили волонтери.

Наразі Комінтернове вже у напівкільці завдяки операції морпіхів та одного з розвідувальних батальйонів. Наші військові повільно, але впевнено просувалися вперед із рухом по 100 метрів під вогнем противника та окопуванням, аж поки не наблизилися до села.

%d0%be%d0%b0%d0%bb%d0%be%d0%b0%d0%b2%d0%bb%d0%be%d0%b0%d0%b2%d0%bb%d0%b2%d0%b0

У чому ж логіка сьогодні битви за Комінтернове. По-перше, за Мінськом-1 село має знаходитися з нашої сторони лінії розмежування. Так само, як і Октябрь, до якого також підходять наші сили зі сторони Піщевика.

По-друге - взяття Комінтернового стане плацдармом для просування вперед у бік Заіченка та Червоноармійського і взяття під контроль старої траси Маріуполь-Новоазовськ (Маріуполь - Комінтернове-Заіченко-Червоноармійськ і поворот на південь у бік Новоазовська, а на північний захід до Октября).

Зазначимо, що рокадна траса Маріуполь-Новоазовськ аж до Широкиного знаходиться під нашим контролем. Перекриття старої траси, яка таким чином опиняється під вогневим контролем, дасть змогу нашій армії позбавити забезпечення сил у районі Октября.

Судячи за все, досить скоро терористи змушені будуть остаточно відступити із Комінтернового, яке вони досить нахабно зайняли у грудні 2015-го. І на фоні повзучого наступу на інших ділянках фронту, дії нашої армії викликають справжню радість і надію на подальше звільнення України від нечисті.

Більше новин про війну з Росією читайте на Depo.Війна.

 

Мітки: #