Порошенко пропонує Верховній Раді запровадити воєнний стан

Президент України Петро Порошенко оголосив про рішення воєнного комітету запропонувати Верховній Раді України запровадити воєнний стан

Про це він заявив після засідання воєнного комітету, повідомляє Depo.ua.

"Від воєнного комітету мені надійшла одна пропозиція: підготувати рішення про запровадження воєнного стану", – заявив президент.

"Я, як верховному головнокомандувачу Збройних сил України, відповідно до Конституції, приймаю рішення підтримати пропозицію воєнного комітету винести на засідання РНБО відповідне рішення і звернутися з ним до Верховної Ради України" – заявив Порошенко.

Нагадаємо, 25 листопада російські кораблі протаранили український буксир, після чого обстріляли українські кораблі і захопили їх у полон.

Довідка. Пункт 1 Статті 19 Закону України Про правовий режим воєнного стану свідчить, що в умовах воєнного стану забороняються: зміна Конституції України; зміна Конституції Автономної Республіки Крим; проведення виборів Президента України, а також виборів до Верховної Ради України, Верховної Ради Автономної Республіки Крим і органів місцевого самоврядування; проведення всеукраїнських та місцевих референдумів; проведення страйків, масових зібрань та акцій.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook