ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Порошенко відкинув ідею миротворців з Білорусі, - ЗМІ

Президент України Петро Порошенко не підтримав ідею про миротворців на Донбасі від Білорусі

Depo.Війна
24 лютого 2018 16:18
ФОТО: depo.ua

Про це заявив екс-глава Верховної Ради Білорусі Станіслав Шушкевич, повідомляє Depo.ua з посиланням на "Білоруський партизан".

Говорячи про обговорення під час зустрічі з президентом України участь Білорусі у миротворчій місії на Донбасі, Шушкевич заявив: "Тут категорично – Порошенко сказав, що не може бути миротворців з тієї країни, яка є союзником агресора".

"Білорусь через ОДКБ і через угоду по так званій Союзній державі фактично має єдине військове формування з Росією, тому миротворців з Білорусі не може бути. Країна-агресор не може направляти миротворців в Україну", – зазначив Шушкевич.

Він заявив, що не було потреби, щоб Порошенко підтримував таку позицію під час обговорення.

"Я переконаний, що всі, хто брав участь у цій розмові, були з цим згодні", – додав Шушкевич.

Як відомо, раніше міністр оборони Білорусі Андрій Равка заявив, що Білорусь може направити своїх миротворців на Донбас за умови виконання низки умов, зокрема – за згодою РБ ООН і України.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявляв, що Білорусь готова взяти участь у миротворчій місії в Україні за наявності домовленостей між президентами України і Росії.

Нагадаємо, 19 лютого заступник глави МЗС України Олена Зеркаль заявила, що МЗС України не вважає за можливе участь Білорусі у миротворчій місії ООН на Донбасі, оскільки ця країна є членом "Організації Договору про колективну безпеку" – військово-політичного блоку на чолі з Росією.

Більше новин про події в зоні АТО читайте на Depo.Війна